تعداد بازیکنان بازی Hearthstone از مرز 100 میلیون گذشت – سرگرمی

تعداد بازیکنان بازی Hearthstone از مرز 100 میلیون گذشت - سرگرمی

تعداد بازیکنان بازی Hearthstone از مرز 100 میلیون گذشت – سرگرمی

هفته‌ی گذشته در جریان رویداد BlizzCon 2018 اعلام شد که یک بسته الحاقی جدید برای بازی Hearthstone در راه است، حالا در ادامه‌ی خبرهای مربوط به بازی کمپانی بیلیزارد (Blizzard) اعلام کرده است که این بازی کارتی را بیش از 100 میلیون بازیکن در سرتاسر جهان تجربه می‌کنند.

بازی Hearthstone  اولین بار در سال 2014 بر روی رایانه‌های شخصی و مک منتشر شد و در ادامه مسیر به گوشی‌های هوشمند راه یافت و بر روی سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترس بود، بعد از آن بود که تعداد بازیکنان این بازی به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کرد. با گذشت سال‌ها بازیکنان بازی Hearthstone همیشه در حال افزایش بودند و در این میان کمپانی بیلیزارد همواره یک حامی خوب برای بازیکنان این بازی بوده است و همواره محتویات جدیدی را به آن اضافه کرده است.

رئیس کمپانی بیلیزارد یعنی جی. آلن برک (J. Allen Brack) به مناسبت کسب این رکورد خارق العاده توسط بازی Hearthstone در بیانیه‌ای تصریح کرد:

رسیدن آمار بازیکنان بازی Hearthstone به بیش از 100 میلیون برای این بازی موفقیت چشمگیری به حساب می آید، ولی آن‌چه در این میان برای ما اهمیت بیش‌تری دارد، این حقیقت است که تعداد زیادی از بازیکنان سراسر جهان بازی ما را با آغوشی باز پذیرفته‌اند. چه در رویدادهایی مانند BlizzCon و Fireside Gatherings و چه از طریق استریم‌های مختلف بازی Hearthstone، برای ما بسیار الهام‌بخش و مطلوب است که می‌بینیم میلیون‌ها بازیکن به روش‌های مختلف به صورت آنلاین و زندگی واقعی، حضور خود را در جامعه کاربری Hearthstone اعلام می‌کنند.

به مناسبت 100 میلیونی شدن تعداد کاربران بازی Hearthstone کمپانی بیلیزارد اعلام کرده است که هفته‌ی آینده یک رویداد ویژه را در دسترس بازیکنان این بازی قرار خواهد داد. از تاریخ هفتم ماه نوامبر سال جاری میلادی (شانزدهم آبان ماه) تا تاریخ یازدهم ماه نوامبر (بیستم آبان ماه) کاربران با وارد شدن به بازی 6 پک کارت را به رایگان دریافت خواهند کرد که متعلق به آخرین بسته الحاقی بازی Hearthstone موسوم به The Boomsday Project خواهد بود. همچنین مراحل و ماموریت‌های متفاوتی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که با انجام‌ آن‌ها 500 طلا کسب خواهید کرد.

در خبری دیگر مربوط به بازی Hearthstone بسته الحاقی بزرگ دیگری برای بازی در راه است که Rastakhan’s Rumble نام دارد. این بسته در تاریخ چهارم ماه دسامبر سال جاری میلادی (شانزدهم آذر ماه) در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های کامپیوتری مطلع شوید.

اینستاگرام سایت سرگرمی

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه