انتشار آپدیتPUBG | جزئیات آپدیت جدید بازی PUBG برای کنسول Xbox One – سرگرمی

آپدیت جدید بازی PUBG

انتشار آپدیتPUBG | جزئیات آپدیت جدید بازی PUBG برای کنسول Xbox One – سرگرمی

به زودی یک آپدیت برای نسخه Xbox One بازی PUBG منتشر خواهد شد و اکنون به مواردی که قرار است در این آپدیت جدید بازی PUBG  که دوازدهمین آپدیت این است مورد بررسی قرار بگیرد، اشاره خواهیم کرد.

چه چیزی می‌توانیم در  آپدیت جدید بازی PUBG بیابیم؟

یک جعبه جایزه جدید با نام Western Military Crate به بازی اضافه شده که می‌توان از طریق امتیازاتی که در بازی به دست می‌آید تهیه کرد. آیتم‌هایی که در این جعبه می‌توانید پیدا کنید بیشتر آیتم‌های استاندارد و معمولی مثل لباس Tank Top و یا تی شرت Polo ( با حتمال به دست آوردن ۲۰ درصد) است. هنچنین آیتم‌های کمیاب تری نیز در این جعبه قرار داده شده که از آنها می‌توان به کت ارتشی (با احتمال به دست آوردن ۰.۰۰۶۴ درصد) و کلاه کابویی ( با احتمال به دست آوردن ۰.۰۱۲۸ درصد) اشاره کرد.

در بخش بر طرف کردن باگ‌های بازی‌ هم گفته شده که در این آپدیت باگ موجود در بازی که باعث می‌شد هنگام سوار شدن به وسایل نقلیه ناگهان اتومبیل‌ها بچرخند و یا پرواز کنند از بین رفته است. همچنین باگی که باعث می‌شد وسایل نقلیه بزرگتر آسیب بیشتری به بازیکنی که در حال راندن آن است برساند نیز پوشش داده شده است.

نقشه صحرایی بازی با نام Miramar هم که در گذشته برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود در ماه آینده برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد. در نسخه رایانه‌های شخصی نیز گفته شده که نقشه سومی در راه است که امکان زنده شدن مجدد را به بازی اضافه می‌کند.

آپدیت جدید بازی PUBG

سیستم رانندگی و هنچنین رد لاستیکی که از وسایل نقلیه به جای گذاشته می‌شود بهبودهایی پیدا کرده است. مشکلات بخش چت صوتی هم در بازی سعی شده پوشش داده شود. چمن‌های نقشه Erangel هم بهینه سازی شده است.

در بخش گیم پلی بازی باید گفت اکنون احتمال مرگ افراد در هنگامی که با سرعت بالا رانندگی و تصادف می‌کنند افزایش یافته است. یک باگ کوچک هم که باعث می‌شد در زوم چهار برابری اسلحه اندکی مشکل پیش بیاید پوشش داده شده است.

از سایر تغییرات صورت گرفته در بازی می‌توان به بهینه سازی رابط کاربری و اضافه شدن آیتم‌های زیبا ساز بیشتر در Player Unknown Battlegrounds اشاره کرد. این آپدیت در ماه مارس برای کنسول Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: gamespot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه