آپدیت شماره 19 بازی PUBG بر روی رایانه‌های شخصی باگ‌ها و مشکلات آن را بر طرف می‌کند – سرگرمی

آپدیت شماره 19 بازی PUBG

آپدیت شماره 19 بازی PUBG بر روی رایانه‌های شخصی باگ‌ها و مشکلات آن را بر طرف می‌کند – سرگرمی

بازیکنان بازی PUBG بر روی رایانه‌های شخصی از این موضوع رضایت ندارند که تمرکز PUBG Corp یعنی توسعه دهندگان بازی در هنگام منتشر کردن آپدیت برای این بازی بر روی اضافه کردن محتویات جدید به بازی است تا اینکه مشکلات بازی را رفع کنند. این اعتراضات زمانی شدت گرفت که آپدیت شماره 17 بازی PUBG منتشر شد، در آن زمان کمپانی PUBG Corp اعلام کرد که بر مشکلات آگاه است و در جریان آپدیت بعدی آن را رفع خواهد کرد. اگر منصف باشیم باید بگوییم که توسعه دهندگان بازی PUBG  بر روی حرف خود ماندند و حالا در آپدیت شماره 19 بازی PUBG  برای رایانه‌های شخصی مشکلات فنی بازی که پیش از این اعتراض بازیکنان را در پی داشت را رفع کرده‌اند.

بر اساس اطلاعات آپدیت شماره 19 بازی PUBG که در استیم منتشر شده است این بار کمپانی PUBG Corp بر روی رفع مشکلات و باگ‌های بازی PUBG تمرکز کرده‌اند. از طرفی صدای بازی و به صورت کلی عملکرد کلی بازی بهبود پیدا کرده است. در صدر تغییرات می‌توان به تغییر و بهبود مکانیک بازی اشاره کرد. علاوه بر آن پیش از این وعده داده شده بود که آب و هوای متغیر در بازی PUBG  وجود داشته باشد و حالا در این آپدیت به بازی اضافه شده است. در دو نقشه Erangel و Miramar حالا بازیکنان این فرصت را دارند که در کنار چتر نجات، چتر هم به همراه خود حمل کنند. همچنین دو نوع آب و هوای ابری و مه آلود هم به دو نقشه Erangel و Miramar اضافه شده‌اند.

همچنین در آپدیت جدید نشانه گذاری نقشه هم آسان‌تر شده است. به گفته کمپانی PUBG Corp برای استفاده از این قابلیت کافی است در حالی که دکمه Alt را نگه داشته‌اید راست کلید کنید.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یک بازی Battle Royale محوراست که در جریان آن صد بازیکن به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و هر بازیکن که به عنوان آخرین شخص زنده در محیط باقی بماند، پیروز میدان است. این بازی بر روی رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و گوشی‌های هوشمند در دسترس است.

 

 

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

منبع:EuroGamer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه