آپدیت شماره 21 بازی PUBG شامل حالت تمرینی و سیستم امتیازدهی جدید خواهد بود – سرگرمی

آپدیت شماره 21 بازی PUBG شامل حالت تمرینی و سیستم امتیازدهی جدید خواهد بود - سرگرمی

آپدیت شماره 21 بازی PUBG شامل حالت تمرینی و سیستم امتیازدهی جدید خواهد بود – سرگرمی

بازیکنان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds احتمالاً از شنیدن این خبر که آپدیت بزرگ و تازه‌ای برای این بازی مهیج و جذاب در راه است، بسیار خوشحال خواهند شد.

آپدیت جدید بازی PUBG یا همان آپدیت شماره 21 بازی PUBG بر روی رایانه‌های شخصی باگ‌های موجود در بازی را به صورت کامل رفع کرده است، سلاح‌های جدیدی را به بازی PUBG اضافه کرده ست و از همه مهم‌تر اینکه این آپدیت بزرگ شامل سیستم امتیاز دهی جدید (rewards system) می‌شود. آپدیتی که از آن صحبت به میان آمده در حال حاضر تنها بر روی سرورهای آزمایشی قرار دارد ولی انتظار می‌رود که به زودی جزئی از سیستم بازی اصلی PUBG هم شود.

تغییرات بزرگی که  آپدیت شماره 21 بازی PUBG بر روی رایانه‌های شخصی ایجاد خواهد کرد، شامل اضافه شدن یک حالت تمرینی (training mode) است. این حالت تمرینی هفته‌ی گذشته با انتشار ویدئویی کوتاه معرفی شده بود. حالت تمرینی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds نقشه مخصوص به خود را هم دارد که یک نقشه 2×2 است که در آن 20 بازیکن به صورت همزمان می‌توانند به تمرین همه جنبه‌های گیم پلی بازی PUBG بپردازند.

کمپانی PUBG Corp همچنین در این آپدیت جدید همان‌گونه که گفته شد، اقدام به تغییراتی در سیستم امتیاز دهی بازی PUBG کرده‌اند. در این سیستم جدید امتیاز دهی امتیازی که به بازیکن داده می‌شود صرف نظر اینکه چه تعداد بازیکن دیگر را در مدت زمان بازی خواهد کشت، به مدت زمانی که او در بازی صرف می‌کند ارتباط خواهد داشت.

سازندگان بازی PUBG در از سیستم جدید Supply هم برای این بازی سخن می‌گویند. در این سیستم جدید به بازیکنان در ازای مأموریت‌هایی که در مدت زمان مأموریت های بقا یا Survival در بازی به انجام برسانند، امتیازها و جوایزی داده خواهد شد. این سیستم جدید اندکی مانند نسخه رایگان PUBG Event Pass است. تغییراتی هم در سیستم PP بازی PUBG هم اعمال خواهد شد که در این حالت هم مدت زمان حضور بازیکن در بازی ملاک خواهد بود، نه جایگاه بازیکنان در بازی.

علاوه بر همه این‌ها آپدیت شماره 21 بازی PUBG بر روی رایانه‌های شخصی محتویات جدیدی شامل سلاح‌های جدید و وسایل نقلیه جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. یکی از این آیتم‌ها یک اسلحه AR جدید موسوم به MK47 Mutant است، این اسلحه یک اسلحه همه کاره است و حتی لیزر هم می‌توان به آن متصل کرد. عملکرد این اسلحه بسیار ساده است و اتصال لیزر به آن این اسلحه را بسیار مفیدتر و مؤثرتر می‌کند.

یکی از وسیله‌های نقلیه که  در جریان آپدیت جدید بازی PUBG به بازی PUBG اضافه خواهد شد یک Sanhok مخصوص تحت عنوان Tukshai است. این وسیله نقلیه قابلیت حمل 3 نفر را دارد. همچنین کمپین PR بازی از چندین باگ عمده رنج می‌برد که در این آپدیت جدید PUBG Corp آن‌ها برطرف شده‌اند.

 

 

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی‌های کامپیوتری به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

 

منبع: eurogamer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه