مشخصات Core i7 های Intel

اتحاد AMD و Intel برای رقابت با Nvidia – سرگرمی

اتفاقی باور نکردنی در عرضه بازی‌های رایانه‌ای در حال روی دادن است. کمپانی Intel رسماً اعلام کرد که در حال کار بر روی یک پردازنده به همراه رقیبش AMD است که یک پردازنده گرافیکی Radeon مجزا داشته باشد، و تمرکزش هم حوزه بازی باشد.

Intel با نگاهی به لپ‌تاپ های گیمینگ موجود در بازار قصد این را دارد تا بتواند با همکاری با AMD لپ‌تاپ هایی سبک، باریک و در عین حال قدرتمند از نظر توان پردازشی را ارائه دهد.

Intel

از طرف کمپانی AMD هم عنوان شده که با همکاری با Intel قصد گسترش میزان استفاده و همچنین ارتقای گرافیک‌های Radeon این کمپانی است.

در بحث تولید محتوا هم این دو کمپانی با سایر شرکت‌ها صحبت‌هایی انجامداده‌اند تا در آینده‌ای نزدیک تجربه بازی‌های تراز اول دنیا در یک لپ‌تاپ باریک اما قدرتمند ممکن شود. هدفی نهایی که برای این همکاری در نظر گرفته شده ایجاد بهترین تجربه دیداری ممکن از یک بازی است.

ایده‌ی اولیه این همکاری توسط Intel مطرح شده و AMD هم آن را قبول کرده است. AMD برای این کار با گرافیک‌های Radeon خود با طراحی نیمه شخصی سازی شده‌ای کار می‌کند، چیزی شبیه به کاری که در تولید پردازنده‌هایگرافیکی مخصوص کنسول‌های Xbox One X و PlayStation 4 انجام داده بود.

این همکاری سؤالات زیادی را در ذهن ایجاد کرده که به مرور باید پاسخ داده شوند. یکی از آنها تأثیر این پروژه بر گرافیک‌های مخصوص Intel، و APU های AMD است. البته تأثیر این همکاری بر Nvidia هم باید بسیار جذاب باشد! در آینده مطمئناً خبرهای بیشتری از این اتفاق بزرگ خواهید شنید.

ارائه از بخش خبری سرگرمی

مطالب مرتبط

در روز پنجشنبه به همراه انتشار بازی Fox n Forests تریلری هم منتشر شد. بازی Fox n Forests یک بازی 16 بیتی سبک پلتفرمر است که برای آن هایی که کیفیت برایشان در درجه اول اهمیت است، بسیار گزینه خوبی است.
بازی The Watchmaker که دارای سبک استیم پانک و معمایی است بازیکنان را در نقش Alexander وارد بازی می‌کند. او در جهان ساعت های غول پیکر  زندگی می‌کند. هر روز او برج ساعتی محبوب خود را تعمیر می‌کند تا اینکه یک روز به دلیل خرابکاری که رخ می‌دهد شخصیت Alexander به صورت غیر طبیعی شروع به پیر شدن می‌کند.
فروش بازی Far Cry 5 در هفته اول از مرز ۳۱۰ میلیون دلار گذشت - سرگرمی
بازی Guilty Gear | عرضه بازی قدیمی Guilty Gear در پلتفرم‌های PS4، سوئیچ و PC
تاریخ انتشار بازی Zone Of The Enders: The 2nd Runner – M∀RS مشخص شد - سرگرمی
تصاویر جدید بازی Kingdom Hearts III شخصیت Sora در حال مبارزه نشان می‌دهد - سرگرمی

دیدگاهی بنویسید

بالا