بازی Modern Warfare 4 محصولی از استودیو Infinity Ward احتمالاً بازی بعدی مجموعه ندای وظیفه است – سرگرمی

بازی Modern Warfare 4 احتمالاً بازی بعدی مجموعه ندای وظیفه است- سرگرمی

بازی Modern Warfare 4 محصولی از استودیو Infinity Ward احتمالاً بازی بعدی مجموعه ندای وظیفه است – سرگرمی

همان‌طور که می‌دانید مجموعه بازی‌های ندای وظیفه (Call of Duty) توسط سه استودیو ساخته می‌شوند، اگر چرخه‌ی و روند طبیعی انتشار این بازی‌ها را در نظر بگیریم، سال ۲۰۱۹ نوبت استودیو Infinity Ward است که بازی بعدی این مجموعه بازی را منتشر کند.


حالا در توییتی تازه که اشتون ویلیامز (Ashton Williams) مدیر ارشد انجمن‌های کاربری استودیو Infinity Ward در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر (Twitter) منتشر کرده است، ما تصویری از یک جمجمه را می‌بینیم و براساس این تصویر احتمالاً می‌توان عنوان بازی بعدی مجموعه بازی Call of Duty را حدس زد. به همراه این توییت نوشته‌ای ارسال نشده است ولی تصویر جمجمه خبر از ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 توسط استودیو Infinity Ward می‌دهد.

از آن‌جایی که استودیو Infinity Ward مسئول توسعه‌ی بازی Call of Duty: Ghosts بوده است، بسیاری در ابتدا بعد از دیدن تصویر جمجمه در توییتر به این فکر افتادند که استودیو Infinity Ward مشغول توسعه بازی Call of Duty: Ghosts 2 است. با این همه جیسون شرایر (Jason Schreier) از سایت  Kotaku این فرضیه ها را رد کرد. پیش از بازی Ghosts و Infinite Warfare  استودیو Infinity Ward مسئول توسعه و تولید بازی Modern Warfare بوده است که بسیار در نزد بازیکنان مجموعه بازی‌های ندای وظیفه پر طرفدار و محبوب بوده است. علاقه‌مندان بازی Modern Warfare 2 حتماً شخصیت Lieutenant Simon “Ghost” Riley را به خاطر دارند که ماسکی به شکل جمجمه استفاده می‌کرد. توییت ویلیامز هم احتمالاً به این ماسک جمجمه‌ای اشاره داشته باشد و علاقه‌مندان باید منتظر ارائه‌ی بازی Modern Warfare 4 در سال 2019 باشند.

از طرفی دیگر با توجه به مجبوبیت بازی Modern Warfare Remastered، شاید توییت ویلیامز بیان‌کننده‌ی ساخت ریمستری برای بازی Modern Warfare 2 باشد. فراموش نکنیم که استودیو Infinity Ward بازی Modern Warfare Remastered را به همراه بازی Infinite Warfare منتشر کرد، بنابراین شاید توسعه‌دهندگان در استودیو Infinite Warfare قصد داشته باشند که ریمستر بازی Modern Warfare 2 را به همراه بازی جدید این مجموعه بازی به صورت همزمان منتشر کنند. با این همه، همه‌ی این گفته‌ها، شایعات و حدس و گمان‌هایی است که بعد از انتشار یک توییت در میان علاقه‌مندان مجموعه بازی ندای وظیفه مطرح شده است.

آخرین بازی از مجموعه ندای وظیفه که در سال 2018 منتشر شد، محصولی از استودیو تری آرک (Treyarch) است و Call of Duty: Black Ops 4 نام دارد و اولین بازی از این مجموعه‌ی بازی است که از حالت سنتی بازی تک‌نفره پیروی نمی‌کند و در عوض دارای حالت بتل رویال (battle royale) موسوم به Blackout است.

 

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

 

نظرات (1)

[…] منتشر شده بود. بر اساس این شایعات، گفته شده بود که بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 محصولی از استودیو اینفینتی وارد (Infinity Ward) در سال ۲۰۱۹ […]

پیگیری سفارش
لیست مقایسه