در کنفرانس Gamescom 2018 چه خبر است؟ – سرگرمی

در کنفرانس Gamescom 2018 چه خبر است؟ – سرگرمی

کنفرانس Gamescom شاید به اندازه‌ی E3 بزرگ نباشد اما هنوز یک رویداد مهم در صنعت گیم به حساب می‌آید. این رویداد در کلن آلمان برگزار می‌شود و یک محل عالی برای کمپانی‌های مثل سونی، مایکروسافت و نینتندو است که بتوانند تریلرهایی را که نتوانستند به E3 برسانند را در اینجا به نمایش بگذارند.

Gamescom همچنین یک رویداد عالی برای به نمایش گذاشتن آخرین سخت افزارهای گیمینگ مخصوص رایانه‌های شخصی است. از دیگر کمپانی هایی که می‌توان در این رویداد کارشان را مشاهده کرد می‌توان به کمپانی‌های Activition ، Ubisoft و Nvidia اشاره کرد که تا اینجای رویداد خبرها و اتفاقات جذابی را برای هوادارن خود به همراه آورده اند. در ادامه خبرهای رویداد بزرگ کنفرانس Gamescom 2018  را با هم بررسی می‌کنیم.

معرفی شش کاراکتر جدید برای بازی Jump Force در کنفرانس Gamescom 2018

کاراکتر Goku به احتمال زیاد در بازی Super Smash Bros حضور نخواهد داشت ولی این بدین معنی نیست که دیگر باید با این کاراکتر خداحافظی کنیم. بازی Jump Force یکی از غیر منتظره ترین رونمایی‌های E3 در امسال بود. این بازی که یک بازی مبارزه‌ای هایپر رئالیستی است بزرگترین کاراکترهای دنیای انیمیشن و گیم ژاپن را در خود جمع کرده است. در کنفرانس Gamescom کمپانی Bandai Namco از شش کاراکتر جدید برای بازی Jump Force رونمایی کرد. این کاراکترها از بازی‌هایی مثل Hunter X Hunter ، One Peace ، Dragon Ball و Bleach روانه این بازی خواهند شد. همچنین گفته شده است که کاراکترهای انیمیشن Death Note هم در این بازی حضور دارند اما قابل هدایت توسط بازیکنان نیستند.

بازی Saint Row 3 برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود

کمپانی Deep Silver اعلام کرد که نسخه‌ی سوم بازی Saint Row برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. این بازی به اولین بازی برای کنسول نینتندو سوئیچ تبدیل خواهد شد که رده بندی سنی مخصوص بزرگسالان را دارد.


برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی‌های کامپیوتری به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

با این که این بازی جدید ترین نسخه‌ی این فرانچایز نیست اما به هر حال تجربه‌ی خوبی از یک دنیای جهان آزاد وحشیانه را در اختیار گیمرهای این کنسول قرار می‌دهد. کنسول نینتندو سوئیچ نشان داده است که بستر مناسبی برای پورت انواع بازیها است و انتشار Saint Row 3 برای این کنسول هم دوباره این مسئله را تائید خواهد کرد.

Battlefield 5 در کنفرانس Gamescom 2018

کمپانی DICE دو تریلر جدید از بازی Battlefield 5 را در کنفرانس Gamescom امسال منتشر کرد. در این تریلرها نقشه‌های آفریقای شمالی و Rotterdam بازی به نمایش گذاشته شد. همچنین عملکرد گیم پلی بازی و انفجارهایی که در بازی صورت می‌گیرد هم به تصویر کشیده شد. این تریلر به گونه‌ جذابی تولید شده بود و حال و هوای کلی بازی را برای گیمرها مشخص می‌کرد.

یک تریلر کوتاه دیگر نیز از این بازی با نام Build your company منتشر شد که نحوه‌ی پیشرفت بازیکنان در طول بازی را توضیح می‌داد. طبق چیزی که از این تریلر مشخص شد بازی کردن در گروه‌های بازیکنان در Battlefield 5 کلید موفیقیت گیمرها در این بازی خواهد بود و برای اینکه بتوانید آیتم‌ها و ویژگی‌های جدید بازی را آنلاک کنید باید حتماً عضو یک گروه در بازی باشید. گروه‌ها در بازی از سطح‌های مختلفی برخوردار اند و هر کلاس جوایز خاص خود را خواهد داشت.

نقش‌های مختلفی که بازیکنان در گروه به عهده می‌گیرند با امکاناتی و ویژگی‌هایی که دریافت می‌کنند نیز متناسب است‌، یه عنوان مثال قابلیت‌هایی مثل حرکت مخفیانه، نبرد نزدیک و تن به تن و یا تیر اندازی از راه دور هر کدام به صورت دلخواه برای گیمرهایی که کلاس‌های خاص خودشان را انتخاب می‌کنند در دسترس است و این امکان را برای گروه بازیکنان فراهم می‌کند تا استراتژی جنگی خود را طراحی و دنبال کنند.

PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 در ۴ سپتامبر برای Xbox One منتشر می‌شود

گیمرهای رایانه‌های شخصی از دسامبر این امکان راداشتند که بتوانند نسخه‌ی کامل PUBG 1.0 را تجربه کنند. مایکروسافت در کنفرانس Gamescom اعلام کرد که نسخه‌ی کامل کنسولی این بازی هم به زودی منتشر خواهد شد. محتویاتی که در این نسخه منتشر می‌شود از قبل در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی مشخص شده است و به خاطر همین به جای به نمایش گذاشتن این ویژگی‌ها مایکروسافت تصمیم گرفت تا یک مستند ۱۰ دقیقه ای را از روند ساخت این نسخه منتشر کند.

این ویدیو اطلاعاتی در مورد تغییراتی که در این بازی روی خواهد داد ارائه نمی‌دهد اما دیدن دفتر کار سازندگان بازی PUBG می‌تواند جذابیت‌های خاص خودش را داشته باشد.

در این کنفرانس همچنین مایکروسافت از کنترلرهایی که با تم PUBG طراحی شده اند نیز رونمایی کرد.

اطلاعاتی از سیستم Fallout 76′ CAMP (و یک انیمیشن جدید)

اگر که به دنبال دیدن گیم پلی بازی Fallout 76 هستید باید تا زمان انتشار نسخه‌ی بتای بازی صبر کنید. اما کمپانی سازنده‌ی این بازی Bethesda با انتشار یک انیمیشن در کنفرانس Gamescom از برخی ویژگی‌‌های این بازی رونمایی کرد. البته اطلاعات زیادی از این ویدیو دستگیرتان نمی‌شود ولی نمایش جذاب و جالبی از اهمیت کمپ‌ها در دنیای Fallout را به گیمرها نشان می‌دهد.


برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی‌های کامپیوتری به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

نقشه‌ و یک کاراکتر جدید برای Overwatch

نقشه‌ی جدید بازی Overwatch در کنفرانس Fanset کره‌ جنوبی رونمایی شده بود ولی به هر حال در کنفرانس Gamescom هم دوباره از آن حرف‌هایی به میان آمد و به نمایش گذاشته شد. کمپانی Blizzard اعلام کرد که یک کاراکتر با نام D.Va را هم به بازی اضافه می‌کند. این کاراکتر گفته شده است که مدت زمان کوتاهی در این بازی حضور خواهد داشت.

Life is Strange 2 در کنفرانس Gamescom 2018

کمپانی Square Enix با انتشار بک تریلر جدید از بازی Life is Strange 2 اعلام کرد که نسخه‌ی بعدی این بازی به زودی منتشر خواهد شد‌. در گذشته هم ۲۰ دقیقه از گیم پلی این قسمت از بازی رونمایی شده بود. در این تریلر اعلام شد که قسمت اول از پنج قسمت این سری در تاریخ ۲۷ سپتامبر منتشر خواهد شد.

Cyberpunk 2077 در کنفرانس Gamescom 2018

اگر که منتظر این بودید تا اطلاعات بیشتری از عملکرد بازی Cyberpunk 2077 به دست بیاورید باید گفت که هنوز باید منتظر باشید. بازی Cyberpunk 2077 یکی از بازی‌هایی است که انتظار می‌رود در کنفرانس Gamescom 2018 اطلاعات نسبتاً خوبی از آن منتشر شود. امیدواریم فقط چیزهایی که هم اکنون از این بازی می‌دانیم دوباره در این کنفرانس تکرار نشود‌.

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی‌های کامپیوتری به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

منبع: cnet

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه