بازی بتل رویال H1Z1 به همراه اسلحه‌های جدید به صورت رسمی بر روی PS4 منتشر شد – سرگرمی

بازی H1Z1

بازی بتل رویال H1Z1 به همراه اسلحه‌های جدید به صورت رسمی بر روی PS4 منتشر شد – سرگرمی

بازی سبک بتل‌ رویال H1Z1 اثری از کمپانی Daybreak Games هم اکنون برای همگان بر روی کنسول پلی استیشن 4 در دسترس است‌. این اثر در ابتدا به صورت نسخه بتا بر روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد و یکی از بازی‌های بتل‌رویالی است که قبل از بازی Fortnight و بعد از بازی PUBG منتشر شده بود. حالا کمپانی Daybreak Games با اعلام اینکه مرحله‌ی بتای بازی H1Z1 به اتمام رسیده است، به صورت رسمی انتشار بازی را اعلام کرد.
بازی H1Z1 یکی از اولین بازیهای سبک بتل رویال منتشر شده است که روند انتشار نهایی آن با کندی ادامه پیدا کرد و در واقع یکی از قربانیان بازی ارزشمند و بزرگ کمپانی اپیک گیمز یعنی Fortnight شد.
علی‌رغم توجه کمی که به بازی H1Z1 شد، کمپانی Daybreak Games کار توسعه بازی را ادامه داد تا این اثر زامبی محور بتل رویال را هر چه سریع‌تر و در بهترین حالت ممکن به کنسول کمپانی سونی یعنی پلی استیشن 4 بیاورد. حالا در کنار دو اثر بتل رویال دیگر که در واقع غول دنیای بازی به حساب می آیند، بازیکنان می‌توانند بازی H1Z1 را هم تجربه کنند.
به مانند بازی Fortnight, بازی H1Z1 هم یک بازی رایگان است. کمپانی Daybreak Games در اولین فصل بازی به بازیکنان ۳۰ امتیازپاداش می‌دهد. این امتیازها در ۳ خط بازی مختلف در بازی توزیع شده اند.
نسخه پرمیوم بازیH1Z1 با قیمت ۵.۴۹ دلار آمریکا قابل خریداری است‌. به همراه عرضه بازی H1Z1 بر روی پلی استیشن 4 دو سلاح جدید هم به بازی اضافه خواهند شد، این سلاح‌ها از نوع تفنگ تک تیرانداز نوع SOCOM و آر‌ پی‌ جی هستند. همچنین ماشین‌های مدل AVR هم در بازی وجود دارند که به صورت همزمان قادر هستند ۵ نفر را حمل کنند.
تهیه کننده بازی یعنی Terrence Yee در رابطه با آن می‌گوید:
همه‌ی اعضای تیم بازی H1Z1 در کمپانی Daybreak Games از بازخوردهای بعد از انتشار بازی بر روی پلی استیشن 4 راضی و خوشحال هستند. در اولین ماهی که بازی ما وارد مرحله بتا شد ده میلیون بازیکن این بازی را تجربه کردند که در نوع خود بی نظیر است. بعد از آن بود که همه اعضای تیم تلاش خود را مضاعف کردند تا این موفقیت اولیه را تکمیل کنند. ما اکنون بسیار خوشحالیم که نسخه کامل بازیH1Z1 را بر روی پلی استیشن 4 عرضه کرده ایم.

 

 

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

 

منبع: slashgear

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه