دو بازی قدیمی مجموعه بازی Hitman بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهند شد – سرگرمی

دو بازی قدیمی مجموعه بازی Hitman بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهند شد

دو بازی قدیمی مجموعه بازی Hitman بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهند شد – سرگرمی

کمپانی Pan European Game Information یا به اختصار PEGI دو بازی قدیمی مجموعه بازی Hitman را در فهرست بازی‌های کنسول‌های بازی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قرار داده است. این بازی‌ها شامل بازی‌های Hitman: Absolution و Hitman: Blood Money می‌شوند.

 

هر دو بازی Hitman: Absolution و Hitman: Blood Money تا کنون بر روی کنسول‌های بازی منتشر نشده بودند، ولی حالا شما می‌توانید با استفاده از ویژگی پس سازگاری (Backwards Compatibility) آن‌ها را بر روی ایکس باکس وان تجربه کنید.

بازی Hitman: Absolution در سال 2012 بر روی پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و رایانه‌های شخصی منتشر شد. بعد از بازی Hitman: Absolution آخرین بازی این مجموعه بازی در سال 2016 منتشر شد. بازی Hitman: Blood Money یکی دیگر از بازی‌های مجموعه بازی Hitman است که بسیار مورد توجه طرفداران و علاقه مندان این مجموعه بازی قرار گرفت، این بازی در سال 2006 بر روی ایکس باکس 360، پلی استیشن 2 ، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

نسخه کیفیت بالا یا HD بازی‌های Hitman 2:  Silent Assassin, Hitman: Contracts و Hitman: Blood Money کمی بعد از انتشار بازی Hitman: Absolution عرضه شد و به نظر می‌رسید که ریمستری برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان برای بازی‌های Hitman: Absolution و Hitman: Blood Money در دست کار است.

در حالی که هنوز به صورت رسمی این خبر تایید نشده است، ناشر بازی به همراه کمپانی IO Interactive در حال کار بر روی بازی Hitman 2 هستند. بازی Hitman 2 قرار است در تاریخ سیزدهم نوامبر سال جاری میلادی (بیست و دوم آبان ماه) بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در خبری دیگر در مورد مجموعه بازی Hitman به تازگی، یک تریلر لایو اکشن برای بازی Hitman 2 منتشر شده است که در آن شان بین (Sean Bean) را می‌بینیم که در حال انجام دادن کاری است که بسیار در آن مهارت دارد، بله مردن! کمپانی IO Interactive هم تمام مکان‌های بازی و تمام جزئیات حالت رقابتی بازی یعنی حالت Ghost را در اختیار علاقه مندان این مجموعه بازی قرار داده است.

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های کامپیوتری مطلع شوید.

اینستاگرام سایت سرگرمی

 

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه