Age of Empires

تاریخ انتشار Age of Empires: Definitive Edition تغییر کرد – سرگرمی

بازی استراتژی Age of Empires: Definitive Edition که نسخه‌ی remastered از عنوانی کلاسیک 20 ساله است، تابستان گذشته معرفی شده و اکنون قرار استبیستم فوریه عرضه شود. در واقع با حضور بازیکنانی که اکنون در حال تجربه‌ینسخه‌ی بتا هستند، کم و بیش مشخص خواهد شد که در بازی چه می‌گذرد.

در ابتدا قرار بود این بازی در اکتبر 2017 همزمان با بیستمین سالگرد انتشار اولین نسخه‌ی Age of Empires روانه بازار شود، اما متأسفانه در آخرین دقایق انتشار آن با تأخیر مواجه شد، چرا که بهبود بازی، آن چنان که انتظار می‌رفت آسان نبود.

 

“این مسئله برای تیم طراحی بسیار مهم بود که توجهی شایسته و درخور بازی را به آن بنماید تا جوانبی مانند حرکات و حمله و غیره، مینی‌مپ بهبود یافته و درختتکنولوژی (که واقعاً نمی‌دانم چگونه بدون آن توانستیم در سال 1997 موفق بشویم؟) و دیگر مواردی که امیدواریم که طرفداران دوست داشته باشند.”

Age of Empires

استودیوی توسعه دهنده‌ی بازی، Forgotten Empires تأیید کرده است 100 هزاربازیکن جدید به نسخه‌ی بتای بازی اضافه خواهد شد. گفتنی ست بازی رسمی هنوز در دسترس قرار نگرفته است. ثبت نام برای نفرات جدید از 25 تا 29 ژانویه در ageofempires.com در دسترس خواهد بود.

نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی با افزایش چشم گیر گرافیک، قادر به پشتیبانی از تصاویر 4K است. همچنین قابلیت بازی آنلاین از طریق Xbox، ماجراهای جدید برای بخش مرحله‌ای بازی، موسیقی متن جدید و یک سناریو ادیتور جدید به بازی اضافه شده‌اند. بازی برای پیش خرید به قیمت 20 دلار در فروشگاه مایکروسافت موجود می‌باشد.

منبع: pcgamer

ارائه از بخش خبری – سرگرمی

مطالب مرتبط

با سرویس آنلاین نینتندو سوئیچ آشنا شوید: تجربه جدید بازی‌های کلاسیک کنسول NES - سرگرمی
بازی DOOM Eternal به صورت تک نفره هم قابل تجربه خواهد بود - سرگرمی
مرحله‌ی جدید تست نسخه آلفای بازی Battlefield V در هفته آینده آغاز می‌شود - سرگرمی
بالاخره ماهیت کارت‌های شیمی FUT در بازی FIFA 19 مشخص شد - سرگرمی
بازگشت دوباره شخصیت امپراطور پالپاتین به بازی Star Wars Battlefront II در آپدیت ماه آگوست - سرگرمی
بازی Red Dead Redemtion 2 از کیفیت 4K و قابلیت HDR در کنسول Xbox One X پشتیبانی می‌کند - سرگرمی

دیدگاهی بنویسید

بالا