نسخه 1.16 بازی آنلاین زولا منتشر شد

آپدیت جدید بازی زولا

نسخه 1.16 بازی آنلاین زولا منتشر شد

امروز سه شنبه 16 آبان، نسخه جدید بازی آنلاین زولا با آپدیت 1.16 منتشر شد.  زولا یک بازی شوتر آنلاین مهیج است که درآن  بازیکنان در گروه های مختلف با هم به رقابت می پردازند. بازی آنلاین زولا به سبک استاندارد بازی های تیمی انجام می شود.

بازی آنلاین زولا با محیط گرافیکی جذاب و رقابتی پرتلاطم محبوب گیمرهاست. این بازی که اکنون با آپدیت جدیدی به میدان آمده است دارای امکانات فراوانی است. در این مقاله به سراغ خصوصیات این آپدیت جدید می رویم.

آپدیت جدید بازی آنلاین زولا

در نسخه 1.16 بازی آنلاین زولا، ویژگی های جدید زیادی به بازی اضافه شده اند،همچنین بازیکنان می تواند برای سفارشی کردن اسلحه ها، و خرید اسلحه های جدید از پرداخت درون بازی استفاده کنند.

ناشر بازی  آنلاین زولا،  فروشگاه سرگرمی است که جزییات این آپدیت جدید را به شرح زیر اعلام می کند:

  • اضافه شدن مرحله جدید با نام نمروت که مخصوص مبارزات تیمی Team death match و تک تیراندازان است، این مرحله نسبتا باز است و موانع زیادی برای پنهان شدن در آن قرارداده شده است.

مرحله نمروت در بازی آنلاین زولا نقشه جدید در بازی آنلاین زولا مرحله جدید در بازی آنلاین زولا

  • مود حذفی، در این مود جدید که بر اساس مبارزه تیمی Team death match است و در آن هر تیمی افراد تیم حریف را به طور کامل حذف کند آن دور از بازی را برنده می شود، تیمی که دورهای بیشتری از بازی برنده شود برنده مسابقه خواهد شد. هیچ قانون دیگری وجود ندارد، هر بازیکن یکبار ظاهر می شود در هر دور از مسابقه (مثل مبارزه خرابکاری)
  • دسته کارت تضمینی مکا، این دسته کارتها به صورت تضمینی یک کارت سری “مکا” اهداء می کند به همراه 4 کارت از دسته کارتهای طلایی

دسته کارت مکا در بازی آنلاین زولا

  • دسته کارت تضمینی سلطنتی، این دسته کارتها به صورت تضمینی یک کارت سری “سلطنتی” اهداء می کند به همراه 4 کارت از دسته کارت های طلایی

دسته کارت سلطنتی در بازی آنلاین زولا

  • اسلحه دوربین دار جدید، Kar98 یک اسلحه جدید است که به سرعت AWP عمل می کند و با قدرت Cheytac اهداف شما را تخریب می کند، این اسلحه در بخش سفارشی سازی قابل ارتقاء است.

اسلحه kar98 در بازی آنلاین زولا اسلحه kar98 در بازی آنلاین زولا

  • چاقوی جدید، Razor، این چاقو سبک ترین سلاح در بازی زولا است، اگر آن را داشته باشید می توانید خیلی سریع حرکت کنید و سریع به دشمنانتان حمله کنید، این سلاح قابلیت ارتقاء دارد.

چاقوی Razor در بازی آنلاین زولا چاقوی Razor در بازی زولا

  • ارتقای جدید اسلحه: این سلاح های ارتقاء های جدید در بازی زولا نسخه 1.16 دارند: SCAR SSR, Luger P08, MPT-76S, UMP45, PP-2000, MP7, MP5, PP-Bizon, HK417 Pro, Dragunov

پوسته مخصوص هالووین در بازی آنلاین زولاپوسته مخصوص هالووین در بازی آنلاین زولا پوسته مخصوص هالووین در بازی آنلاین زولا پوسته مخصوص هالووین در بازی آنلاین زولا

  • سطح گروه ها از 30 به 50 ارتقاء یافت
  • اگر اکثر بازیکنان در اتاق آماده باشند، دیگر منتظر مدیر اتاق نخواهند ماند و بازی با تایید اکثریت بازیکنان شروع خواهد شد.
  • اضافه شدن آنتی چیت جدید به بازی، بازیکنان متخلف از این به بعد با استفاده از ابزار چیت، از بازی به صورت خودکار اخراج می شوند.

نشر انحصاری از سایت سرگرمی

برای ثبت نام در بازی زولا روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت نام در بازی زولا

برای دانلود بازی زولا به صورت رایگان روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود رایگان بازی زولا

کانال تلگرام بازی زولا

کانال تلگرام بازی زولا

پیگیری سفارش
لیست مقایسه