بازی پابجی احتمالاً در راه کنسول پلی استیشن 4 است – سرگرمی

بازی پابجی

بازی پابجی احتمالاً در راه کنسول پلی استیشن 4 است – سرگرمی

بازی سبک بتل رویال PlayerUnknown’s Battlegrounds یا بازی پابجی احتمالاً در راه کنسول بازی پلی استیشن 4 است. به تازگی لیستی در یکی از سایت‌های بازی منتشر شده است که بر اساس آن می‌توان نتیجه گرفت که احتمالاً این بازی سبک بتل رویال در راه پلتفرم کمپانی سونی (Sony) قرار دارد و به عبارتی دیگر دوران انحصار کمپانی شرکت مایکروسافت (Microsoft) یعنی کنسول ایکس باکس وان به سر خواهد آمد.

این لیست بر روی یک سایت کره ای مربوط به رده بندی سنی بازی‌ها موسوم به Game Rating and Administration Committee منتشر شده است و بازی PUBG را در لیست بازی‌های پلی استیشن 4 لیست کرده است. این تغییر به نوبه خود تغییر بسیار بزرگی است، زیرا که دیگر با این تغییر بازی پابجی منحصراً متعلق به کنسول ایکس باکس وان نخواهد بود.

بازی پابجی ماه آگوست بر روی کنسول‌ها از حالت دسترسی زودهنگام خارج شد و در همین مدت زمان کوتاه با استقبال کم نظیر و زیاد علاقه مندان به این سبک بازی قرار گرفت.

کمپانی کره ای توسعه دهنده بازی PUBG موسوم به Bluehole پیش‌تر از این خبر داده بود که بازی PUBG کم کم بر روی همه پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد و حالا به نظر می‌رسد که بازی PUBG به مقصد بعدی خود یعنی کنسول پلی استیشن 4 رسیده است.

کمپانی مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که بازی PUBG به صورت محدود و در طی زمان بندی خاصی بر روی کنسول این کمپانی به صورت انحصاری عرضه خواهد شد، ولی مشخص نکرده بود که این زمان چه مقدار به طول خواهد انجامید. حالا  با توجه به اینکه بازی PUBG برای اولین بار در ماه دسامبر بر روی کنسول ایکس باکس وان منتشر شد  و با توجه با انتشار این خبر تازه مبنی بر انتشار احتمالی بازی PUBG بر روی پلی استیشن 4 به نظر می رسد که این انحصار به پایان رسیده است.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار بازی‌های کامپیوتری به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه