آیا استودیو Gearbox قصد معرفی بازی Borderlands 3 را در رویداد Pax East دارد؟

بازی Borderlands 3

آیا استودیو Gearbox قصد معرفی بازی Borderlands 3 را در رویداد Pax East دارد؟

پس از اینکه استودیو Gearbox Software به رویداد PAX East 2019 اشاره کرد و گفت در این رویداد از “چیزهایی که تاکنون دیده نشده‌اند” رونمایی خواهد شد، پیش بینی‌ها و شایعات زیادی در مورد آن صورت گرفت. این احتمال وجود دارد که استودیو سازنده سرانجام از عنوانی که مدت‌هاست کاربران را در انتظار خود نگه داشته است، یعنی  بازی Borderlands 3 رونمایی کند؛ همچنین با توجه به توئیتی که اخیرا توسط Gearbox به اشتراک گذاشته شده است، به نظر می‌رسد اوضاع دقیقا همانطوری است که پیش بینی می‌شود.

در توئیتی که توسط گیرباکس به اشتراک گذاشته شده بود، تصویری از یک تابلو بزرگراه که به نظر می‌رسد در وسط بیابان قرار گرفته است، وجود داشت. بر روی این تابلو تاریخ 28 مارس اسپری شده بود که این تاریخ روز جلسه استودیو گیرباکس نیز خواهد بود.

به جز محتوایی که خبر از حضور بازی Borderlands 3 می‌دهد، در بالا سمت راست این تابلو کلمه “Exit 3” نیز دیده می‌شود. هرچند تنها قسمتی از عدد 3 در کادر قرار دارد، اما می‌توان به راحتی حدس زد که این عدد به معنای عرضه بازی Borderlands 3 خواهد بود. اما چرا باید عدد 3 در داخل این تصویر نمایش داده شود؟ استودیو Gearbox در مورد عرضه بازی Borderlands 3چندان قصد مخفی کاری ندارد، از طرفی اکثر طرفداران می‌دانند که این عنوان در حال توسعه بوده و احتمالا در آخر ماه عرضه خواهد شد. بنابراین احتمال معرفی این عنوان بسیار بالا بوده و باید منتظر شنیدن اخبار خوبی در این زمینه باشیم.

 

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه