بهار امسال بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی سوئیچ هم قابل تجربه خواهد بود

بازی Dragon's Dogma: Dark Arisen

بهار امسال بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی سوئیچ هم قابل تجربه خواهد بود

نسخه‌ی ویژه‌ای از بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen که اولین بار در سال ۲۰۱۲ منتشر شده بود، حالا قرار است بر روی کنسول بازی نینتندو سوئیچ هم منتشر شود.

کمپانی کپکام (Capcom) ویدئویی منتشر کرده است که این بازی را در حال اجرا بر روی یک کنسول دستی نینتندو سوئیچ نشان می‌دهد. اعلام شده است که این بازی نقش آفرینی در تاریخ بیست و سوم ماه آوریل سال 2019 میلادی (سوم اردیبهشت ماه سال 1398) با قیمتی در حدود ۳۰ دلار عرضه خواهد شد.

بعد از این‌که بازی Dragon’s Dogma در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، با استقبال و واکنش‌های مثبت بسیاری از بازیکنان و منتقدان رو به رو شد. بعد از آن به سرعت کمپانی کپکام نسخه‌ی بهبودیافته ای از این بازی تحت عنوان Dark Arisen را منتشر کرد که حاوی ویژگی‌ها و محتویات اضافی‌تر بود و بر روی پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 هم قابل تجربه بود. بعد از آن با ارائه‌ی نسل جدید کنسول‌های بازی، بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و هم‌چنین بر روی رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار گرفت.

بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen حاوی یک سیاه‌چاله‌ی جدید تحت عنوان Bitterblack Isle است که به بازیکن کمک می‌کند تا ماجراجویی بیش‌تری را در جریان بازی تجربه کند. همچنین آیتم‌هایی مانند اسلحه‌ها و زره‌های سطح بالا و بهبود جلوه‌های تصویری از جمله مواردی است که در بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen دیده می‌شود.
نسخه سوئیچ بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen هم‌چنین دارای یک بخش رابط کاربری بهبود یافته است که به افزایش کیفیت تصویری بر روی صفحه سوئیچ کمک می‌کند. همچنین در نسخه سوئیچ بازیکن قادر است بدون در اختیار داشتن اشتراک سرویس Nintendo Switch Online از سیستم بازی چندنفره‌ی این بازی استفاده کند.

بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen به دلیل برخی از ویژگی‌هایش با مجموعه بازی Dark Souls مقایسه می‌شود. بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen در واقع یک بازی کالت کلاسیک است که تجربه‌ی یک بازی با ریسک بالا و پیچیدگی‌های فراوان را فراهم می‌کند.

 

 

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه