بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound پایان ماه ژانویه بر روی سوئیچ منتشر خواهد شد

انتشار بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound پایان ماه ژانویه بر روی سوئیچ

بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound پایان ماه ژانویه بر روی سوئیچ منتشر خواهد شد

در ماه ژانویه سال 2018 میلادی اعلام شد که بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound بر روی کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. با این‌همه در آن زمان و در تاریخ بیست و چهارم ماه ژانویه سال 2018 میلادی (چهارم بهمن ماه 1396) بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound  تنها بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد. سال 2018 به پایان رسید و بازی به کنسول هیبریدی نینتندو راه پیدا نکرد، تا این‌که به تازگی خبری در رسانه‌ها منتشر شده است و بر اساس آن اعلام شده که در همین ماه میلادی بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound  برای تجربه بر روی سوئیچ قابل دسترس خواهد بود.

قرار است در سالگرد انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound  یعنی در تاریخ بیست وچهارم ژانویه سال 2019 میلادی این بازی بر روی سوئیچ هم منتشر شود. به همراه این خبر ویدئویی هم منتشر شده است، گیم‌پلی بازی در هنگام حمله و همچنین سایر ویژگی‌های بازی در نسخه سوئیچ از جمله ویژگی‌های این تریلر هستند که در زیر با هم می‌بینیم:

در بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound  بازیکن در میدان‌های مبارزه بازی‌های کوچکی را تجربه خواهد کرد، ماموریت‌های درون بازی جانبی را انجام خواهد داد و قلعه خود را دوباره بازسازی خواهد کرد. بازیکن همچنین در جریان بازی می‌تواند سلاح‌های مورد نیاز خود را ساخته و یا حتی آن‌ها را آپدیت کند. موسیقی متن بازی هم توسط امری ایوانز (Emi Evans) ساخته شده است که به لذت بخش‌تر کردن تجربه‌ی بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound  کمک بسیار زیادی می‌کند.

 ابتدا با هدف جمع آوری 85 هزار یورو برای تامین هزینه‌های مربوط به توسعه بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound  کمپین کیک استارتر برای این بازی آغاز به کار کرد، ولی سازندگان بازی به مبلغ هدف دست پیدا نکردند. سمی سافت (Semisoft) توسعه دهنده‌ی بازی پس از آن مبلغ کمپین کیک استارتر  را کاهش داده و تنها در 20 روز 75 درصد مبلغ مورد نیاز خود برای بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound را جمع آوری کرد. در نهایت کمپین جمع سپاری مالی (crowdfunding) بازی با 44.628 هزار یورو به کار خود پایان داد.

بعد از انتشار نسخه‌ی سوئیچ بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound در تاریخ بیست و چهارم ماه ژانویه، قرار است این بازی بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هم قابل دسترسی باشد، در حال حاضر اما تاریخ عرضه‌ی آن بر روی این کنسول‌های بازی مشخص نیست. بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebound در حال حاضر بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

 

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه