تاریخ عرضه‌ی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds بر روی پلی استیشن 4 به صورت رسمی اعلام شد – سرگرمی

اعلام رسمی تاریخ عرضه‌ی بازی PlayerUnknown's Battlegrounds بر روی پلی استیشن 4

تاریخ عرضه‌ی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds بر روی پلی استیشن 4 به صورت رسمی اعلام شد – سرگرمی

مدتی است که شایعاتی مبنی بر عرضه بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یا PUBG بر روی پلی استیشن 4 بر سر زبان‌هاست. در همه این شایعات بر این مسئله تاکید شده است که این بازی بتل رویال محبوب به زودی بر روی کنسول بازی کمپانی سونی قابل تجربه خواهد بود.

خوشبختانه دیگر بیش از این نیازی به گمانه‌زنی نیست، چرا که به تازگی به صورت رسمی اعلام شده است که بازی PUBG قرار است به زودی و در تاریخ هفتم ماه دسامبر (شانزدهم آذر ماه) بر روی پلی استیشن 4 عرضه شود.

نسخه پلی استیشن بازی PUBG شامل هر سه نقشه بازی یعنی Erangel، Miramar و Sanhok است. اگر شما از جمله طرفداران بازی‌ها هستید که علاقه دارید آیتم‌های اختصاصی همچون پوشش نیتن دریک (Nathan Drake) از سری Uncharted و کوله پشتی شخصیت اِلی (Ellie) از بازی The Last of Us را دریافت کنید لازم است که بازی PUBG را پیش خرید کنید. این آیتم‌ها فقط به کسانی تعلق خواهد گرفت که بازی PUBG را پیش خرید کرده باشند.

بازی PUBG در سه باندل پیش خرید متفاوت عرضه خواهد شد و این باندل‌ها را می‌توان تا قبل از عرضه بازی بر روی پلی استیشن 4 در تاریخ هفتم ماه دسامبر پیش خرید کنید:

  • Looter’s Edition

سی دلار آمریکا / 38.99 دلار کانادا

  • Survivor’s Edition

پنجاه دلار آمریکا / 46.99 دلار کانادا

  • Champion’s Edition

شصت دلار آمریکا / 77.99 دلار کانادا

 

باندل Survivor و باندل Champion بازی PUBG دارای بسته الحاقی Survivor Pass: Vikendi است که امکان این را فراهم می‌کند که بازیکنان در مسیری قرار بگیرند که حاصل آن جوایز بیش‌تر در بازی است. Survivor Pass: Vikendi به صورت جداگانه هم قابل دریافت است و بر روی نسخه‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می‌توان آن را تجربه کرد.

همان‌گونه که گفته شد بازی PUBG در ماه دسامبر بر روی پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد و برای پیش خرید آن از فروشگاه پلی استیشن 4 لازم است 49.99 پوند یا 65.18 دلار پرداخت کنید.

تریلری که برای نسخه پلی استیشن 4 بازی PUBG منتشر شده است را با هم ببینیم:

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یک بازی Battle Royale محوراست که در جریان آن صد بازیکن به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و هر بازیکن که به عنوان آخرین شخص زنده در محیط باقی بماند، پیروز میدان است. این بازی بر روی رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و گوشی های هوشمند و به زودی بر روی کنسول پلی استیشن 4 در دسترس است.

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های کامپیوتری مطلع شوید.

اینستاگرام سایت سرگرمی

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه