بازی Runner3 برای تست و تایید نهایی به نینتندو عرضه شد – سرگرمی

بازی Runner3

بازی Runner3 برای تست و تایید نهایی به نینتندو عرضه شد – سرگرمی

فوریه‌ی سال گذشته‌ی میلادی مشخص شد که استودیو Choice Provisions درصدد است که سری بازی‌های BIT.TRIP Runner را بر روی نینتندو عرضه کند. از آن زمان تا کنون بازی Runner3 در مرحله‌ی توسعه قرار دارد.

بعد از گذشت یک‌سال، حال توسعه دهندگان این بازی اعلام کرده اند کار توسعه بازی Runner3 به اتمام رسیده است و بازی برای تایید و تست نهایی به نینتندو عرضه شده است.

بازی Runner3

طبق آن‌چه گفته شده است استودیو Choice Provisions هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار این بازی اعلام نکرده است. توسعه دهندگان بازی Runner3 کماکان باید منتظر طی مراحل یاد شده توسط نینتندو باشند و به نظر هنوز زمان برای اعلام دقیق زمان انتشار بازی فرا نرسیده است.

بازی Runner3 درست در روز عرضه برای نینتندو سوئیج، برای کاربران رایانه‌های شخصی هم از طریق استیم عرضه خواهد شد. سری بازی‌های BIT.TRIP بسیار بازی‌های پرطرفداری هستند، بنابراین بسیار جالب است که توسعه دهندگان دیگر پلتفرم ها رو هم برای عرضه این بازی لحاظ کرده اند.

برای آن دسته از خوانندگان که با بازی Runner3 آشنا نیستند باید گفت که سبک این بازی ریتمیک – پلتفرمر است. بازی دارای 6 جهان خواهد بود که هر جهان شامل 9 سطح و یک رئیس خواهد بود. در این بازی با چالش های فراوانی رو به رو خواهید بود و لحظات خوشی را تجربه خواهید کرد.

 

منبع: dualshockers

ارائه از تیم خبری سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه