بازی Secret Neighbor در جریان رویداد E3 2018 معرفی خواهد شد – سرگرمی

بازی Secret Neighbor در جریان رویداد E3 2018 معرفی خواهد شد – سرگرمی

بعد از انتشار بازیHello Neighbo r، حالا در جریان برگزاری رویداد E3 2018 قرار است بازی Secret Neighbor که دنباله ای برای آن به شمار می‌رود، معرفی شود. به همین منظور کلیپ کوتاهی منتشر شده است که در آن معرفی بازی Secret Neighbor را به تاریخ 10 ام ماه ژوئن در جریان برگزاری رویداد E3 2018 موکول می‌کند.

به نظر می‌رسد که بازی Secret Neighbor همان روند بازی قبلی خود یعنی Hello Neighbor را دنبال خواهد کرد. در بازی Hello Neighbor بازیکن باید وارد خانه‌ی همسایه‌ی مشکوک خود شود و به صورت مخفیانه به رازهای او پی ببرد. بر اساس آن‌چه بازیکن در طی بازی انجام می‌دهد، در هوش مصنوعی بازی تغییراتی رخ می‌دهد و تله‌هایی بر سر راه بازیکن در طی مسیر گذاشته می‌شود که بازیکن باید از آن‌ها عبور کند تا به هدف نهایی بازی دست پیدا کند.

بازی Secret Neighbor در جریان رویداد E3 2018 معرفی خواهد شد - سرگرمی

بازی Hello Neighbor بخشی از برنامه استیم Greenlight بود که سپس توسط TinyBuild Gamesو با همکاری Dynamic Pixelsتوسعه پیداکرد. بازی Hello Neighbor در حال حاضر بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس است و قرار است در تاریخ 27 جولای سال جاری میلادی بر روی اندروید و iOS و همچنین پلی استیشن 4 و نینتندو سوئیچ هم عرضه شود.

اگر می‌خواهید بیش‌تر با بازی Secret Neighbor آشنا شوید، توصیه می‌کنیم که کلیپ زیر را تماشا کنید، تا با اثرات روانی که در جریان بازی بر روی بازیکنان گذاشته می‌شود، بیش‌تر آشنا شوید.

 

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه