به زودی امکان تجربه‌ی بتای عمومی بازی Fromto برای بازیکنان فراهم خواهد بود

به زودی امکان تجربه‌ی بتای عمومی بازی Fromto برای بازیکنان فراهم خواهد بود

به زودی امکان تجربه‌ی بتای عمومی بازی Fromto برای بازیکنان فراهم خواهد بود

 علاقه‌مندان بازی‌های ماشین‌سواری این فرصت را دارند که پیش از انتشار نهایی بازی Fromto،نسخه‌‌ی بتای عمومی (Open Beta) بازی را بر روی استیم تجربه کنند.

بازی Fromto یک بازی مسابقه‌ای ماشین‌سواری است که قرار است توسط کمپانی آلمانی  هدآپ گیمز (Headup Games)  به زودی بر روی سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. بازی Fromto یک بازی ماشین محور با حال و هوای بازی Ultimate Chicken Horse است که در آن رگه‌هایی از بازی Line Runner هم دیده می‌شود. حالا به علاقه‌مندان این سبک بازی‌ها این فرصت داده شده است که پیش از انتشار نهایی بازی، روز سه شنبه‌ی این هفته نسخه‌‌ی بتای عمومی (Open Beta) بازی را بر روی استیم تجربه کنند.

اگر شما تا پیش از این بازی Ultimate Chicken Horse را تجربه نکرده‌اید، بهترین توصیف ممکن برای آن است که فرض کنید که در حال تجربه کردن یک بازی پلتفرمر با سه بازیکن دیگر هستید. با این حال، زمانی که بازی آغاز می‌شود پلتفرمی برای همراهی شما از سطح اولیه تا سطح نهایی بازی وجود ندارد. با این همه هر بازیکن مجبور است که آیتم‌های خاصی را انتخاب کرده و به هر سطح بازی اضافه کند.

بازی Fromto هم دقیقا مانند بازی Ultimate Chicken Horse است با این تفاوت که در آن ماشین وجود دارد. بازیکن با استفاده از یک ماشین مسیر خود را به سمت پایان هر سطح از بازی ادامه دهد. از طرفی بازیکن در هنگام حرکت مسیر به سمت پایان هر سطح باید به حرکت رقیب‌ها هم توجه کند.

تریلری برای بازی Fromto منتشر شده است که شما را بهتر در جریان روند این بازی جذاب خواهد گذاشت، ما این ویدئو را با شما در پایان این مقاله در سایت سرگرمی به اشتراک گذاشته‌ایم. به نظر می‌رسد. همان‌گونه که می‌بینید، موانعی که در بازی Fromto وجود دارند، خلاقانه و در عین حال خطرناک هستند.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

علاقه‌مندان روز سه‌شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه (دوم ماه می)  امکان دسترسی به بتای عمومی (Open Beta) بازی Fromto بر روی استیم را خواهند داشت. بعد از آن در همین سال میلادی بازی به صورت کامل بر روی کنسول بازی نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

 

 

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه