خالق بازی PUBG نگران استفاده از سبک بتل رویال در بازی‌های دیگر نیست – سرگرمی

برندن گرین ، خالق بازی PUBG نگران استفاده از سبک بتل رویال در بازی‌های دیگر نیست - سرگرمی

خالق بازی PUBG نگران استفاده از سبک بتل رویال در بازی‌های دیگر نیست – سرگرمی

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds از زمانی که منتشر شده است توانسته است با سبکی از بازی به نام سبک بتل رویال (battle royale-style) طرفداران زیادی را به خود جلب کند. از طرفی دیگر شاهد بودیم که سازندگان بازی Fortnite هم این سبک را به جایگاه بالاتری بردند. بعد از آن بود که باقی توسعه دهندگان بازی در صدد این بر آمدند که سبک بتل رویال را آثار بعدی خود استفاده کنند. بازی جدید Call of Duty: Black Ops 4 که به زودی منتشر خواهد شد و بازی Battlefield V از جمله دیگر بازی هایی هستند که سبک بتل رویال در آن استفاده شده است.

برندن گرین خالق بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds اما به نظر نمی‌رسد که نگرانی خاصی در مورد این مسئله داشته باشد:

ما برنامه ریزی‌های داخلی خودمان را داریم، و وجود رقیبانی سرسخت برای بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds بسیار طبیعی است. امسال سال سخت بازی های بتل رویال است. هر کس در هر بازی سبک بتل رویال مخصوص به خود را ارائه می‌دهد و این بسیار عالی است چرا که کمک می‌کند تا این سبک بازی تبدیل به ژانر تازه و کاملا مجزایی شود.

همان طور که اعلام کردم، ما برنامه زیزی‌های خود را داریم و رسیدن به اهدافمان برای ما بسیار مهم است، برای همین منظور زیاد خود را درگیر این مسئله نمی کنیم که بدانیم بقیه چه کاری انجام می‌دهند. چیزی که ما به آن اعتقاد داریم این است که رقابت در نهایت باعث افزایش کیفیت کار همگان خواهد شد. و ما هم نگرانی در مورد این مسئله نداریم.

در جریان کنفرانس مایکروسافت در رویداد E3 2018 نقشه جدیدی برای بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds معرفی شد. در این نقشه برف هم دیده می‌شد و زمستان آینده برای ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر خواهد شد. نقشه دیگری هم به نام Sanhok که ابعاد کوچکتری دارد 22 ماه ژوئن برای نسخه کامپیوتر و کمی بعد برای نسخه ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یک بازی Battle Royale محور است که در جریان آن صد بازیکن به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و هر بازیکن که به عنوان آخرین شخص زنده در محیط باقی بماند، پیروز میدان است. این بازی بر روی رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و گوشی های هوشمند در دسترس است.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

منبع: gamespot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه