بسته‌ی به روز رسانی بازی Fallout 76 زودتر از زمان از پیش تعیین شده در دسترس قرار گرفت

بسته‌ی به روز رسانی بازی Fallout 76

بسته‌ی به روز رسانی بازی Fallout 76 زودتر از زمان از پیش تعیین شده در دسترس قرار گرفت

اولین بسته‌ی به روز رسانی بازی Fallout 76 در سال جدید، زودتر از زمانی که انتظار می‌رفت منتشر شده است. کمپانی بتسدا (Bethesda) دیروز اعلام کرد که بسته‌ای که پیش از این معرفی شده بود در تاریخ دهم ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیش از این اعلام شده بود که این بسته در تاریخ چهاردهم ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد. در توییتی که کمپانی بتسدا در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر کرده است، ضمن اعلام خبر انتشار این بسته به روز رسانی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی، زودتر از موعد مقرر؛ اعلام کرده که این بسته برای نسخه‌ی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بازی Fallout 76 بازی هفته‌ی آینده در دسترس خواهد بود.

همچنین طبق اعلام بتسدا این بسته به روز رسانی جدید شامل ۱۵۰ رفع نقص می‌شود‌. این بسته به روز رسانی مشکلاتی که از طرف جامعه‌ی بازی گزارش شده اند را برطرف کرده و بسیاری از جنبه‌های بازی بهبودهای قابل توجه‌ای خواهند داشت. این بسته به روز رسانی بر روی بهبود عملکرد و تعادل بازی Fallout 76 متمرکز بوده است.

مشکلاتی در بخش چالش‌ها و ماموریت‌های درون بازی وجود داشت که حالا با این آپدیت تازه رفع خواهند شد. همچنین بهبودهای برای پرک‌ها (Perk) و اسلحه‌های بازی در این آپدیت لحاظ شده است. انتشار این بسته به روز رسانی در ابتدا بر روی نسخه رایانه‌های شخصی بازی Fallout 76 به بتسدا این فرصت را می‌دهد که تنظیمات مورد نیاز بیش‌تری را برای عرضه‌ی آن بر روی کنسول‌ها اعمال کنند.

دومین بسته به روز رسانی بازی Fallout 76 در سال جدید هم در آخر ماه ژانویه عرضه خواهد شد. همچنین کمپانی بتسدا برای تشکر از همراهی علاقه‌مندان مجموعه بازی Fallout اعلام کرده است که هر کسی که یک نسخه از بازی Fallout 76 را خریداری کرده است، یک نسخه‌ی رایگان از بازی Fallout Classic Collection بر روی رایانه‌های شخصی را دریافت خواهد کرد.

 

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه