بازی Stardew Valley

اختصاص بیشترین سهم دانلود به بازی Stardew Valley در نینتندو سوئیچ – سرگرمی

با وجود اینکه بازی Stardew Valley در ماه اکتبر سال گذشته میلادی منتشر شده است ولی بیشترین میزان دانلود بازی در کل سال 2017 را به خود اختصاص داده است.

بازی Stardew Valley پرطرفدار باعث قرار گیری بازی Minecraft در جایگاه دومشده است. البته این نکته قابل ذکر است که بازی Minecraft در خاستگاه اصلی کنسول نینتندو یعنی کشور ژاپن در صدر بیشترین بازی‌های دانلود شده قرار دارد. این نشان از موفقیت یک بازی است که به صورت رسمی تقریباً 2 سال پیش بر روی کامپیوترهای شخصی ارائه شد و بعد از آن نسخه‌هایی از آن برای مک، پلی استیشن4 و ایکس باکس 1 هم منتشر شد.

با توجه به آمار ذکر شده، جای تعجب نیست که بازهای مزرعه داری دیگری همچون Harvest Moon  توانسته‌اند ساعت‌ها از وقت گیمرها را به خود اختصاص دهند و به نظر می‌رسد که این نوع بازی‌ها به خوبی در پلتفرم نینتندو تثبیت شده‌اند.

مقام سوم لیست بیش‌ترین بازی‌های دانلود شده به Sonic Mania  اختصاص دارد و بازی‌های Rocket League، Snipperclips and Overcooked، Shovel Knight، Kamiko و Steamworld Dig 2 به ترتیب در جایگاه‌های چهارم تا هشتمقرار دارند.

منبع: eurogamer

ارائه از بخش خبری سرگرمی

مطالب مرتبط

در روز پنجشنبه به همراه انتشار بازی Fox n Forests تریلری هم منتشر شد. بازی Fox n Forests یک بازی 16 بیتی سبک پلتفرمر است که برای آن هایی که کیفیت برایشان در درجه اول اهمیت است، بسیار گزینه خوبی است.
بازی The Watchmaker که دارای سبک استیم پانک و معمایی است بازیکنان را در نقش Alexander وارد بازی می‌کند. او در جهان ساعت های غول پیکر  زندگی می‌کند. هر روز او برج ساعتی محبوب خود را تعمیر می‌کند تا اینکه یک روز به دلیل خرابکاری که رخ می‌دهد شخصیت Alexander به صورت غیر طبیعی شروع به پیر شدن می‌کند.
فروش بازی Far Cry 5 در هفته اول از مرز ۳۱۰ میلیون دلار گذشت - سرگرمی
بازی Guilty Gear | عرضه بازی قدیمی Guilty Gear در پلتفرم‌های PS4، سوئیچ و PC
تاریخ انتشار بازی Zone Of The Enders: The 2nd Runner – M∀RS مشخص شد - سرگرمی
تصاویر جدید بازی Kingdom Hearts III شخصیت Sora در حال مبارزه نشان می‌دهد - سرگرمی

دیدگاهی بنویسید

بالا