تغییرات بزرگی برای بهبود عملکرد بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در راه است – سرگرمی

PlayerUnknown's Battlegrounds

تغییرات بزرگی برای بهبود عملکرد بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در راه است – سرگرمی

از زمانی که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شده است تا کنون با مشکلاتی در عملکرد مواجه بوده که باعث شکایت بازیکنان شده است. در پست تازه ای که استیم منتشر شده است، وعده هایی در مورد بهبود عملکرد بازی در آینده داده شده است.

سه اولویت بزرگ تیم توسعه بازی، ارتقای عملکرد، بهبود سرورها و سیستم جلوگیری از تقلب بوده است. از طرفی با تغییر افکت های نوری بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds آن ها می‌توانند در طراحی اشیای درون بازی تغییرات زیادی را اعمال کرده ودر نهایت بازی را بهبود ببخشند.

حرکات بازیکنان، انیمیشن بازی و مدل‌های مختلف شخصیت‌ها هم از جمله مواردی هستند که نیاز به تنظیمات تازه دارند تا عملکرد بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds بهبود یابد. همه این‌ها مواردی هستندکه تیم توسعه بازی امیدوار است که با اصلاح آن ها قدم بزرگی در جهت رفع نواقص و جلب نظر بازیکنان بردارد.

تغییرات بزرگی برای بهبود عملکرد بازی PlayerUnknown's Battlegrounds در راه است - سرگرمی

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یک بازی Battle Royale محوراست که در جریان آن صد بازیکن به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و هر بازیکن که به عنوان آخرین شخص زنده در محیط باقی بماند، پیروز میدان است. این بازی بر روی رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و گوشی های هوشمند در دسترس است.

منبع: gameinformer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه