جزییات آپدیت ۱.۳۶ بازی Fornite منتشر شد – سرگرمی

بازی Fornite

جزییات آپدیت ۱.۳۶ بازی Fornite منتشر شد – سرگرمی

آپدیت ۱.۳۶ بازی Fornite منتشر شده که باعث شد سرورهای بازی برای مدتی از کار بیافتند. اکنون جزئیات این آپدیت توسط سازنده بازی منتشر شده است.متاسفانه دقیقاً مشخص نشده است که چه چیزهایی بعد از آپدیت ۱.۳۵ که نقشهیک شهر جدید و چند تغییر اساسی را در بازی ایجاد کرد تغییر کرده است.

چیزی که در مورد جزئیات این آپدیت گفته شده به این صورت است؛ چندفیکس برای پایداری بیشتر بازی به آن اضافه شده و برخی از باگ‌های جزئی بازی برطرف شده و در کل تلاش کردند که عملکرد کلی بازی بهبود پیدا کند.

چیزی که مسلماً نتوانستند آن را تحت پوشش قرار بدهند باگی است که در بخشآیتم‌های درمان گر قسمت Cosy Campfire مشاهده می‌شود. این آیتم‌ها برای اولین بار برای بخش Battle Royale معرفی شده بودند که به بازیکنان این امکان رامی‌داد که خود را درمان کنند. اما از این آیتم‌ها اگر در بخش لابی ابتدای بازی استفاده شود باعث فعال شدن باگی می‌شود، به نحوی که بازی فکر می‌کند که شما یک سپر کامل دارید در حالی که این طور نیست و شما آسیب‌های زیادی را دریافت می‌کنید.

ابن موضوع شما را در موقعیت بدی در ابتدای بازی Fornite قرار می دهد چرا که دیگر نمی توانید از هیچ سپری استفاده کنید. بازیکنان اکنون از سازنده بازی تقاضا دارند که امکان استفاده از این آیتم ها را در بخش لابی اول بازی را از بین ببرند.

در این آپدیت مثل اینکه نتوانستند این مشکل را حل کنند.باید دید که Epic در آپدیت های بعدی بازی چه برنامه ای جهت برطرف  کردن این باگ دارد.

منبع: PSU.com

ارائه از بخش خبری سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه