بازی Fornite

جزییات آپدیت ۱.۳۶ بازی Fornite منتشر شد – سرگرمی

آپدیت ۱.۳۶ بازی Fornite منتشر شده که باعث شد سرورهای بازی برای مدتی از کار بیافتند. اکنون جزئیات این آپدیت توسط سازنده بازی منتشر شده است.متاسفانه دقیقاً مشخص نشده است که چه چیزهایی بعد از آپدیت ۱.۳۵ که نقشهیک شهر جدید و چند تغییر اساسی را در بازی ایجاد کرد تغییر کرده است.

چیزی که در مورد جزئیات این آپدیت گفته شده به این صورت است؛ چندفیکس برای پایداری بیشتر بازی به آن اضافه شده و برخی از باگ‌های جزئی بازی برطرف شده و در کل تلاش کردند که عملکرد کلی بازی بهبود پیدا کند.

چیزی که مسلماً نتوانستند آن را تحت پوشش قرار بدهند باگی است که در بخشآیتم‌های درمان گر قسمت Cosy Campfire مشاهده می‌شود. این آیتم‌ها برای اولین بار برای بخش Battle Royale معرفی شده بودند که به بازیکنان این امکان رامی‌داد که خود را درمان کنند. اما از این آیتم‌ها اگر در بخش لابی ابتدای بازی استفاده شود باعث فعال شدن باگی می‌شود، به نحوی که بازی فکر می‌کند که شما یک سپر کامل دارید در حالی که این طور نیست و شما آسیب‌های زیادی را دریافت می‌کنید.

ابن موضوع شما را در موقعیت بدی در ابتدای بازی Fornite قرار می دهد چرا که دیگر نمی توانید از هیچ سپری استفاده کنید. بازیکنان اکنون از سازنده بازی تقاضا دارند که امکان استفاده از این آیتم ها را در بخش لابی اول بازی را از بین ببرند.

در این آپدیت مثل اینکه نتوانستند این مشکل را حل کنند.باید دید که Epic در آپدیت های بعدی بازی چه برنامه ای جهت برطرف  کردن این باگ دارد.

منبع: PSU.com

ارائه از بخش خبری سرگرمی

مطالب مرتبط

در روز پنجشنبه به همراه انتشار بازی Fox n Forests تریلری هم منتشر شد. بازی Fox n Forests یک بازی 16 بیتی سبک پلتفرمر است که برای آن هایی که کیفیت برایشان در درجه اول اهمیت است، بسیار گزینه خوبی است.
بازی The Watchmaker که دارای سبک استیم پانک و معمایی است بازیکنان را در نقش Alexander وارد بازی می‌کند. او در جهان ساعت های غول پیکر  زندگی می‌کند. هر روز او برج ساعتی محبوب خود را تعمیر می‌کند تا اینکه یک روز به دلیل خرابکاری که رخ می‌دهد شخصیت Alexander به صورت غیر طبیعی شروع به پیر شدن می‌کند.
فروش بازی Far Cry 5 در هفته اول از مرز ۳۱۰ میلیون دلار گذشت - سرگرمی
بازی Guilty Gear | عرضه بازی قدیمی Guilty Gear در پلتفرم‌های PS4، سوئیچ و PC
تاریخ انتشار بازی Zone Of The Enders: The 2nd Runner – M∀RS مشخص شد - سرگرمی
تصاویر جدید بازی Kingdom Hearts III شخصیت Sora در حال مبارزه نشان می‌دهد - سرگرمی

دیدگاهی بنویسید

بالا