برای اولین باز جزییاتی از نسخه‌ی 1.4 بازی Stardew Valley منتشر شد

Stardew Valley

برای اولین باز جزییاتی از نسخه‌ی 1.4 بازی Stardew Valley منتشر شد

سه سال از انتشار بازی Stardew Valley می‌گذرد، ولی این بازی هم‌چنان پرقدرت در میان بازی‌هایی با سبک مشابه به روند رو به رشدش ادامه می‌دهد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که از جزییات نسخه‌ی 1.4 این بازی پرده‌برداری کنیم.

در ابتدای سال میلادی 2019 بازی Stardew Valley به پلتفرم‌های اندرویدی راه یافت و با این حساب اکنون این بازی در همه‌ی پلتفرم‌های بازی مدرن قابل تجربه است. سال گذشته نسخه‌ی 1.3 بازی Stardew Valley برای رایانه‌های شخصی و سپس نینتندو سوئیچ عرضه شد. این نسخه از بازی مزایای زیادی داشت که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قابلیت بازی چند نفره اشاره کرد.

در حالی که کار برای عرضه‌ی نسخه‌ی 1.3 بر روی دیگر پلتفرم‌ها علی الخصوص ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 ادامه دارد، اریک بارون (Eric Barone) توسعه دهنده‌ی بازی Stardew Valley در حساب توییتری استودیو خود یعنی ConcernedApe جزئیاتی از نسخه‌ی 1.4 بازی Stardew Valley را به اشتراک گذاشت. در تصویری که بارون به همراه توییت خود منتشر کرده است، شاهد گوشه‌ای از نقشه‌ی جدید  Four Corners (چهار گوشه) بازی هستیم. این نقشه برای حالت چند نفره‌ی بازی درست شده است، اما به صورت تک نفره هم قابل استفاده است.

برای اولین باز جزییاتی از نسخه‌ی 1.4 بازی Stardew Valley منتشر شد

بارون در توییت خود به این موضوع اشاره می‌کند که در نسخه‌ی 1.4 بازیکنان اجازه دارند تا پول خود را تقسیم کنند. به عبارت دیگر هم‌چون نسخه‌ی 1.3 پول دیگر به یک فضای اشتراکی نخواهد رفت. به گفته‌ی او در هنگام طراحی نقشه‌ی Four Corners ویژگی تقسیم کردن پول را در ذهن داشته است. نقشه‌ی Four Corners به چهار قسمت تقسیم خواهد شد و در حالت بازی چند نفره در هر قسمت یک بازیکن حاضر خواهد بود.

پیش از این در ماه دسامبر سال گذشته اریک بارون به صورت رسمی خبر از ارائه‌ی نسخه‌ی 1.4 بازی Stardew Valley  داده بود، ولی حالا با گذشت چند ماه، این اولین بار است که اطلاعاتی در مورد این نسخه‌ی جدید از بازی ارائه می‌شود. بازیکنان بازی  بر روی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان هنوز منتظر نسخه‌ی 1.3 بازی هستند، به گفته‌ی بارون این نسخه از بازی در ماه می منتشر خواهد شد. هنوز زمان عرضه‌ی نسخه‌ی 1.4 بازی Stardew Valley  اعلام نشده است و تا انتشار خبرهای بیش‌تر در این مورد باید منتظر ماند.

بازی Stardew Valley یک بازی نقش آفرینی و شبیه‌سازیِ سبک مزرعه‌داری است که در سال 2016 برای اولین بار عرضه شد. بازی که توسط کمپانی ConcernedApe توسعه داده شده است، بر روی رایانه‌های شخصی، کنسول‌های بازی پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ و همچنین بر روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی و iOS در دسترس است.

منبع: SlashGear

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه