اضافه شدن حالت بازی New Game Plus به Assassin’s Creed Odyssey

اضافه شدن حالت بازی New Game Plus به Assassin's Creed Odyssey

اضافه شدن حالت بازی New Game Plus به Assassin’s Creed Odyssey

کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) اعلام کرده است که حالت جدیدی موسوم به New Game Plus به بازی Assassin’s Creed Odyssey اضافه خواهد شد. قرار است این حالت تازه قبل از پایان ماه فوریه به بازی Assassin’s Creed Odyssey اضافه شود، ولی با این همه تاریخ دقیق انتشار آن اعلام نشده است.


این خبر از طریق حساب کاربری بازی Assassin’s Creed Odyssey در شبکه اجتماعی توییتر (Twitter) اعلام شده است. توییتی که منتشر شده است، بسیار نامفهوم و گنگ است و اطلاعاتی در مورد این مسئله که حالت New Game Plus بازی چه‌گونه عمل می‌کند، در اختیار مخاطب قرار نمی‌دهد. در حال حاضر نمی‌دانیم که آیا در این حالت تازه بازیکن قادر خواهد بود به جای شخصیت‌هایی که تا کنون تجربه نکرده بازی کند یا می‌تواند دوباره از کشتی‌هایی که در طول ماموریت‌ها از آن‌ها استفاده کرده، بهره بگیرد؟ با این همه توییت مذکور نوید این را می‌دهد که هفته‌ی آینده اطلاعات بیش‌تری در مورد حالت New Game Plus بازی Assassin’s Creed Odyssey در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در خبری دیگر در مورد این مجموعه بازی، عنوان شده که ماه آینده میلادی و در تاریخ بیست و نهم ماه مارس (نهم فروردین ماه) یک نسخه ریمستر از بازی Assassin’s Creed III بر روی رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. بازی شامل یک نسخه ریمستر از Assassin’s Creed: Liberation HD هم خواهد بود. همچنین قرار است تمامی بسته‌های الحاقی هر دو بازی هم‌چون بسته گسترش دهنده‌ی سه قسمتی Tyranny of King Washington هم در این بازی تازه گنجانده شوند. هر دو عنوان از کیفیت تصویری 4K HDR بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی برخوردار خواهند بود. بازی همچنین با وضوح تصویری بالاتر، موتور گرافیکی تازه و دیگر بهبودهای تصویری عرضه خواهد شد. این بازی تازه به عنوان بخشی از سیزن پس بازی Assassin’s Creed Odyssey در دسترس قرار خواهد گرفت.

سومین و البته آخرین قسمت از اولین بسته گسترش‌دهنده‌ی داستانی بازی Assassin’s Creed Odyssey تحت عنوان The First Blade قرار است در ماه‌های آینده منتشر شود. بسته گسترش‌دهنده داستانی The First Blade داستان کاساندرا (Kassandra) و آلکسیوس (Alexios) را روایت می‌کند، در این داستان با چگونگی ملاقات این دو با داریوش (Darius) آشنا می‌شویم. داریوش کسی است که شمشیر مخصوص Assassin’s Creed را در اختیار خود گرفته است. قسمت دوم The First Blade که Shadow Heritage نام دارد، رابطه‌ی کاساندرا و آلکسیوس با فرزند داریوش را روایت می‌کند.

بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار است در تاریخ پنجم ماه اکتبر سال جاری میلادی (سیزدهم مهر ماه) بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. این بازی در کشور ژاپن بر روی کنسول بازی نینتندو سوئیچ هم قابل تجربه است.

 

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه