حقیقت مجازی اکنون حالت Battle Royale خاص خود را دارد – سرگرمی

حقیقت مجازی اکنون حالت Battle Royale خاص خود را دارد – سرگرمی

حالت Battle Royale حالتی است که اکنون در بین بازی‌های رایانه‌ای بسیار پر طرفدار شده است.  گیمرها از این حالت  استقبال خوبی  به عمل آورده اند. بازی Call of Duty این حالت را به خود اضافه خواهد کرد. و همچنین شایعه شده است که نسخه بعدی Battlefield نیز این حالت را در خود جای خواهد داد. اکنون این حالت در حقیقت مجازی هم برای گیمرهای آن پلتفرم در دسترس قرار خواهد گرفت.

نرم افزار شبکه اجتماعی حقیقت مجازی Rec Room که در آن می‌توانید با سایر افراد بازی کنید در ۷ ژوئن یک مود جدید دریافت می‌کند که Rec Royale نام دارد.

مشخصات حالت Battle Royale

در حالت Battle Royale شانزده بازیکن با یکدیگر در فضای شبیه سازی شده پارک ملی با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند.

کمپ‌های تابستانی، کوهستان‌ها و جنگل‌ها و مناطق زیادی در نقشه این بازی برای گشت و گذار قرار داده شده است که جعبه‌های حاوی آیتم‌های بازی نیز در بین آنها گنجانده شده است.

حقیقت مجازی اکنون حالت Battle Royale خاص خود را دارد - سرگرمی

توسعه دهندگان بازی این خبر را داده اند که Rec Royale در بین پلتفرم‌های مختلف در دسترس خواهد بود. و گیمرهای PSVR و Oculus Rift و HTC Vive می‌توانند با یکدیگر به صورت همزمان وارد مبارزه شوند.

مود ۱۶ نفره Re Royale مانند بازی PUBG و Fortnite نیست که در ان ۱۰۰ بازیکن به مبارزه با یکدیگر مشغول شوند و طبیعتاً نمی‌تواند به همان اندازه جذاب باشد.

اما به هر حال نوع گیم پلی و مکانیزم خاصی که ارائه می‌دهد می‌تواند جذاب باشد و سازندگان بازی تلاش خود را کرده اند که گیمرها تجربه ای هرچه نزدیک‌تر به یک Battle Royale واقعی داشته باشند.

در این بازی می‌توانید ظاهر خود را هر طور که مایلید دستکاری کنید و بازی مخصوص به خود را نیز تهیه کنید. در ویدیو پایین نحوه دانلود رایگان بازی و همچنین نحوه شخصی سازی کارکترها و گیم پلی این بازی به تصویر کشیده شده است.

منبع: eurogamer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه