در آپدیت جدید حالت War به بازی PUBG Mobile اضافه شد – سرگرمی

حالت War بازی PUBG Mobile

در آپدیت جدید حالت War به بازی PUBG Mobile اضافه شد – سرگرمی

حالت War به نسخه موبایلی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  اضافه شده است. علاوه بر حالت War بازی PUBG Mobile ، سیستم اچیومنت (achievement system) و پوسته‌های اضافی و سیستم ساخت و استفاده از کلن (Clan) هم به بازی اضافه شده اند. این موارد درست یک ماه بعد از آخرین آپدیت بازی که در ماه ژوئن که یک حالت پرسپکتیو تیراندازی اول شخص را به بازی اضافه کرده بود، برای بازی ارائه شده اند.

بازی PUBG Mobile نسخه موبایلی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds که از نظر ساختار گیم پلی بازی مانند نسخه رایانه های شخصی و ایکس باکس وان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  است. در واقع حالت بتل رویال آنلاین بازی PUBG Mobile مشابه دیگر نسخه های بازی است. در این بازی بازیکنان در یک نقشه وسیع قرار می‌گیرند و در همین حال باید سلاح‌ها و تجهیزات مورد نیاز خود را هم پیدا کنند تا بتوانند مبارزه کنند و زنده بمانند. کسی برنده مسابقه خواهد بود که آخرین نفری باشد که زنده می‌ماند.

به مانند نسخه ایکس باکس وان و رایانه های شخصی دو نقشه Erangel و Miramar در اختیار بازیکنان بازی PUBG Mobile بر روی اندروید و iOS قرار گرفته است. حالا اما به واسطه حالت War که به بازی PUBG Mobile اضافه شده است تغییراتی در بازی رخ خواهد داد. حالت پیش‌تر تنها در نسخه رایانه های شخصی بازی PUBG در دسترس بود و کاربران ایکس باکس وان قادر به تجربه آن نبودند.

در جریان حالت War بازی PUBG Mobile بازیکنان در دو گروه 50 نفره باید در مقابل هم صف آرایی کنند. به ازای کشتن هر کدام از نفرات 3 امتیاز و کشتن فردی که به زمین افتاده است 1 امتیاز به بازیکنان داده خواهد شد. در این حالت تیمی برنده خواهد شد که بتواند 100 امتیاز کسب کند.

آپدیت جدید بازی PUBG Mobile همچنین سیستم ساخت و استفاده از کلن (Clan) را هم به بازی اضافه خواهد کرد. بازیکنان می‌توانند به همدیگر ملحق شده و کلن خود را بسازند و به این وسیله آیکون خود را بسازند. بازی PUBG Mobile در حال حاضر بر روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی و iOS در دسترس است.

 

 

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

منبع:GameSpot
ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه