نگاهی به حالت Zombie: Survive Till Dawn در نسخه موبایل بازی PUBG

نگاهی به حالت Zombie: Survive Till Dawn در نسخه موبایل بازی PUBG - سرگرمی

نگاهی به حالت Zombie: Survive Till Dawn در نسخه موبایل بازی PUBG

هم‌اکنون حالت جدیدی با نام Zombie: Survive Till Dawn که دارای تم Resident Evil 2 است، در بازی PUBG Mobile راه‌اندازی شده است. طی این همکاری، دشمنان بازی Resident Evil 2 در نسخه موبایل بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds به‌همراه چالش‌هایی دیگر نظیر باس‌ها معرفی شده‌اند.

حالت Zombie: Survive Till Dawn در پچ 0.11.0 به این بازی اضافه شده است که در آن 60 بازیکن به مدت 30 دقیقه به رویارویی با یکدیگر خواهند پرداخت. مدت زمان 30 دقیقه‌ای این بازی به سه روز و دو شب تقسیم بندی می‌شود. در طول روز بازیکنان باید به رقابت با یکدیگر پرداخته و بر سر سلاح‌ها و منابع باهم بجنگند؛ همچنین در این مدت دشمنانی از بازی Resident Evil 2 مانند licker و Undead Police Officer چالش بازی را افزایش خواهند داد. کشتن این دشمنان به شما منابع مختلفی می‌دهد اما انجام زیاد این کار نیز باعث شناسایی موقعیت شما در نقشه توسط سایر بازیکنان خواهد شد.

هنگام شب، بازی چهره ای بی‌رحم به خود گرفته و مقداری پیچیده‌تر خواهد شد؛ در این حالت، تاریکی دید شما را کم کرده و دشمنان بازی (زامبی‌هایی که توسط سیستم بازی هدایت می‌شوند) نیز خشونت بیشتری از خود نشان خواهند داد. بازیکنان حاضر در این بازی هم در طول روز و هم در طول شب باید مراقب باس های موجود در نقشه نیز باشند. باس William Birkin که با نام G1 نیز شناخته می‌شود، در ایستگاه پلیس نقشه PUBG Mobile ظاهر خواهد شد؛ بدون در نظر گرفتن زمان شب و روز، در صورتی که می‌خواهید از غنائم خوبی که در این مکان وجود دارد استفاده کنید مجبور به تقابل با G1 خواهید بود. همچنین Tyrant در بازی Resident Evil 2 که با نام MR.X نیز شناخته می‌‎شود، به صورت تصادفی در اطراف air dropها ظاهر شده و افرادی را که به دنبال غنائم موجود در آن‌ها هستند را تعقیب می‌کند. برای کمک به بازیکنان در زمینه مقابله با این تهدیدات، حالت Zombie: Survive Till Dawn سلاح جدید MI34 minigun را معرفی کرده است.

در صورتی که به بازی کردن در حالت Zombie: Survive Till Dawn بپردازید می‌توانید اسکین‌های Leon و Claire را برای بخش PUBG Mobile آزاد کنید؛ همچنین در این بخش می‌توانید لباس‌های Ada و Marvin را نیز در بخش PUBG Mobile آزاد کرده و مورد استفاده قرار دهید.

با توجه به اینکه از قدرت ترس Resident Evil 2 در یک بازی سبک بتل‌‎رویال استفاده شده ، می‌توان نتیجه گرفت که بازی Resident Evil 2 در نسخه اصلی خود عملکرد بسیار خوبی داشته است. در بررسی بازی Resident Evil 2 در  سایت گیم اسپات به این‌اثر نمره 9/10 داده شده و به عنوان یک “نسخه بازسازی شده ای درخشان از نسخه اصلی” که “دارای صحنه‌هایی عجیب و غریب و دلهره آور” می‌باشد توصیف شده است. در صورتی که تاکنون این بازی را تجربه نکردید، Resident Evil 2 یکی از بازی‌های بسیار خوب در سبک خود محسوب شده و به دوستداران این سبک پیشنهاد می‌شود.

تریلر رسمی کراس‌اور PUBG Mobile و Resident Evil 2:

منبع: gamespot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه