بازی PUBG انتخاب سرور را از بازی حذف کرد

بازی PUBG انتخاب سرور را از بازی حذف کرد - سرگرمی

بازی PUBG انتخاب سرور را از بازی حذف کرد

در آخرین آپدیتی که برای بازی PUBG منتشر شد انتخاب سرور بازی از منوی بخش Battle Royale حذف شد تا مناطق بازی ثابت شوند. برخی از بازیکنان مدت‌ها بود که خواهان این مسئله بودند.

هرچند برخی از بازیکنان از این مسئله شکایت دارند و به توسعه بازی ایراد گرفتند که تنها بازیکنانی که در چین هستند از منطقه ثابت می‌توانند بهره ببرند.

آپدیت ۲۲ نسخه‌ی مخصوص رایانه‌های شخصی در اوایل این هفته منتشر شد و در پی آن سرور بازی با توحه به منطقه ای که بازیکن در آن قرار دارد انتخاب می‌شود. این یعنی اگر که با یک بازیکن که در منطقه‌ی دیگری زندگی می‌کند قصد وارد شدن به بازی را داشته باشید بازی به صورت اتوماتیک سروری را انتخاب می‌کند.

این مسئله روی کاغذ چیز خوبی است اما در عمل اتفاقی که افتاد این است که برخی از بازیکنان از منطقه ای که برایشان انتخاب شد راضی نبودند و تجربه‌ی بدی را در آنلاین بازی کردن به دست آوردند.

پنیگ بالا می‌تواند مشکلات زیادی را در بازی ایجاد کند. علاوه بر این مسئله مشکل دیگر این است که تا قبل از آپدیت ۲۲ بیشترین تقلب و هک در بازی برای منطقه‌ی چین اتفاق افتاد و بازیکنانی که از منطقه‌ی دیگر به سرورهای این ناحیه متصل می‌شوند از این مسئله راضی نیستند و شکایت دارند.

در پایین یکی از کامنت‌های رایج این روز‌های صفحات وبلاگ بازی PUBG را مشاهده می‌کنید. که در ان درخواست می‌شود تا انتخاب سرور به بازی برگردانده شود.

طبق گزارشات تا قبل از آپدیت ۲۲ هم بازیکنان امکان این را داشتند که با چینی‌ها هم بازی شوند اما این آپدیت با این هدف منتشد شد تا از این مسئله جلوگیری کند که در عمل این اتفاق نیافتاد.

مشکلات مچ کردن بازیکنان در بازی از قدیم هم وجود داشت و با این آپدیت به نظر بیشتر شد و باید دید که در آینده سازندگان بازی چه تصمیمی را در این مورد خواهند گرفت.

 

 

 

منبع: eurogamer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه