دستگیری ۱۴۱ هکر چینی به خاطر ساخت بدافزار برای تقلب در بازی PUBG

تقلب در بازی PUBG

دستگیری ۱۴۱ هکر چینی به خاطر ساخت بدافزار برای تقلب در بازی PUBG

همه طرفداران بازی PUBG می‌دانند که این بازی مشکلات بسیار زیادی را با مسئله تقلب در بازی PUBG داشت. یکی از بزرگترین منابع تقلب در این بازی از چین منشاء می‌گرفت. کمپانی Tencent با همکاری مقامات قانونی ماه‌هاست در تلاش است تا بتواند باند هکرهایی که با ساخت ابزارهای مختلف هک به این بازی آسیب زیادی رسانده اند را شناسایی و دستگیر کند.

در طی انتشار یک گزارش جدید اعلام شد که ۱۴۱ نفر در خصوص اتهام خود به جرم هک این بازی دستگیر شده اند. تصاویر برخی از این افراد دستگیر شده در فضای مجازی که به جرم تقلب در بازی PUBG دستگیر شده‌اند، منتشر شده است که در پایین می‌توانید مشاهده کنید:

تقلب در بازی PUBG
هکرهای چینی بازی PUBG

تقلب در بازی PUBG

در طی این دستگیری پلیس بیش از ۲۰۰ دستگاه مختلف از موبایل‌ها، کامپیوترها و دستگاه‌های دیگر را از این هکرها ضبط کرد.  این دستگیری‌ها به خاطر مشکلاتی است که برای بازی در اوایل سال به وجود آمد اتفاق افتادند. در ماه ژانویه هم اعلام شده بود که ۱۲۰ نفر را به همین جرم هک بازی PUBG دستگیر کرده اند. در ماه آوریل صفحه بازی در شبکه استیم اعلام کرد که ۱۵ نفر دیگر هم به جمع کسانی که دستگیر شده اند اضافه شده است. این خبر این مسئله را هم تایید کرد که هک بازی توسط یک ویروس تروجان صورت گرفته است که به هکرها این امکان را می‌داد که اطلاعات گیمرها را در نسخه رایانه‌های شخصی بازی سرقت کنند.

این دستگیری به این خاطر است که به گیمرها دوباره اعلام کنند که این بازی هنوز هم قابل اعتماد است و سازندگان آن در تلاش هستند تا یک محیط خالی از تقلب در بازی PUBG را به وجود اورند و باید دید که در ادامه می‌توانند مسئله تقلب را در این بازی ریشه کن کنند یا خیر.

 

 

منبع: exp

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه