دموی بازی Forza Horizon 4 بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر شد – سرگرمی

دموی بازی Forza Horizon 4 بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر شد

دموی بازی Forza Horizon 4 بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر شد – سرگرمی

دموی بازی Forza Horizon 4 بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر شد و علاقمندان می‌توانند از آن لذت ببرند. بازی Forza Horizon 4 قرار است در ماه اکتبر سال جاری میلادی منتشر شود، در حالی که کمتر از یک ماه تا زمان انتشار بازی Forza Horizon 4 زمان باقی است کمپانی مایکروسافت (Microsoft) و کمپانی Playground Games دیروز یک دموی جدید برای بازی Forza Horizon 4 منتشر کرده اند.

دموی تازه‌ای که برای بازی Forza Horizon 4 منتشر شده است Play Anywhere  نام دارد، و همان گونه که نام این دموی تازه پیداست برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس است. لازم به ذکر است که پلتفرم‌های ایکس باکس وان و رایانه های شخصی پلتفرم‌هایی هستند که قرار است بازی Forza Horizon 4 بر روی آن‌ها منتشر شود. شما اگر جز علاقه مندان این مجموعه بازی هستید و دوست دارید که پیش از انتشار رسمی بازی آن را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً دموی بازی Forza Horizon 4 را دانلود کنید.

همان‌گونه که پیش از این هم اعلام شده است بازی Forza Horizon 4 یکی از بزرگترین بازی‌های مجموعه بازی Forza Horizon  است و دارای ویژگی‌های متنوع و جدیدی است که می‌توانند تجربه بازی را لذت بخش تر از پیش کنند. در بازی Forza Horizon 4 فصل‌های مختلفی پیش بینی شده است که می‌توان به خوبی آن‌ها را تجربه کرد. به دلیل نوع طراحی و گرافیک ویژه بازی به نظر می‌رسد که بازی Forza Horizon 4 یکی از زیباترین بازی‌های مجموعه بازی Forza Horizon  باشد. اگر شما تریلرهایی که پیش از این برای بازی منتشر شده است را تماشا کنید بر صحت این ادعا تاکید خواهید کرد.

قرار است بازی مسابقه ای و اتومبیل رانی Forza Horizon 4 ماه آینده میلادی یعنی در تاریخ دوم اکتبر سال 2019 بر روی کنسول ایکس باکس وان و بر روی پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شود. اگر شما نسخه Ultimate Edition بازی Forza Horizon 4 را در اختیار داشته باشید، این شانس را خواهید داشت که به بازی چند روز قبل‌تر و در تاریخ 28 ماه سپتامبر دسترسی داشته باشید.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی‌های کامپیوتری به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

اینستاگرام سایت سرگرمی

منبع: DualShokers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه