رونمایی پلی استیشن از خط تولید مجسمه‌های مینیاتوری با نام Totaku – سرگرمی

Totaku

رونمایی پلی استیشن از خط تولید مجسمه‌های مینیاتوری با نام Totaku – سرگرمی

سونی بر اساس کاراکتر‌های اختصاصی کنسول  پلی استیشن ، از خط تولید مجسمه‌های مینیاتوری خود با نام Totaku بهره برداری خواهد کرد. 7 مجسمه که هر کدام 10 سانتی‌متر ازتفاع دارند توسط شرکت ThinkGeek  ساخته شده اند.

این مجموعه که  Totaku نام گرفته است شامل مجسمه‌ی شخصیت شکارچی (Hunter) در بازی Bloodborne  ، مجسمه‌ی Crash Bandicoot ، مجسمه‌ی Parappa the Rapper ، مجسمه‌ی شخصیت  Kratos از بازی خدای جنگ یا God of War ، مجسمه‌ی کشتی مسابقه‌ای مدل Feisar FX350  از بازی Wipeout ، مجسمه‌ی شخصیت   Sackboy از بازی LittleBigPlanet  و مجسمه    Heihachi از سری Tekken  می‌باشد.

شاید تصور شود که سونی این مجسمه‌های مینیاتوری (Totaku) را از روی عروسک‌های آمییبو (amiibo) متعلق به شرکت نینتندو کپی کرده است ولی این گونه نیست. بر اساس توضیحاتی که پلی استیشن ارائه می‌کند مجسمه‌های Tatako  همچون عروسک‌های آمییبو دارای تکنولوژی NFC  نبوده و نمی‌توانند وارد دنیای بازی شوند. مجسمه های مینیاتوری پلی استیشن به پایه خود ثابت شده اند و دارای اجزای جدا شدنی هم نیستند و به نظر می‌رسد که تنها دارای نقش کلکسیونی هستند.

همه‌ی این محصولات هم اکنون در سایت GameStop  با قیمت 9 دلار و 99 سنت قابل پیش خرید هستند. با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، باید منتظر ماند و دید هدف واقعی کمپانی سونی از بهره برادری از این خط تولید چیست. این سری در تاریخ 23 مارس سال 2018 میلادی به طور رسمی و تنها از طریق سایت GameStop  عرضه خواهد شد.

 

منبع: polygon

ارائه‌ از بخش خبری سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه