رویداد Sanhok Forty Fivers به نقشه Sanhok بازی PUBG اضافه می‌شود – سرگرمی

رویداد Sanhok Forty Fivers به نقشه Sanhok بازی PUBG اضافه می‌شود - سرگرمی

رویداد Sanhok Forty Fivers به نقشه Sanhok بازی PUBG اضافه می‌شود – سرگرمی

آخرین رویداد زمانی بازی PUBG با نام رویداد Sanhok Forty Fivers برای نقشه Sanhok این بازی منتشر می‌شود. این حالت به صورت تیمی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. حداکثر بازیکنانی که می‌توانتد در هر راند وارد بازی شوند ۸۰ نفر اعلام شده است‌ و بازیکنان در تیم‌های ۴ نفره مبارزه خود را آغاز می‌کنند.

در این رویداد تنها از تفنگ‌های خاصی می‌توانید استفاده کنید. اسلحه‌هایی که در این رویداد می‌توانید استفاده کنید عبارت اند از: Tommy Guns ، Win94s ، R45s ، P1911s . از برخی از مواد منفجره پرتابی هن در این رویداد می‌توان استفاده کرد‌. از ویژگی‌های این حالت می‌توان به کوچک‌ بودن منطقه امن آن، آب و هوای غیر قابل پیش بینی و عدم وجود منطقه قرمز در آن اشاره کرد. همچنین در این حالت بازیکنان نمی‌توانند به هم تیمی‌های خود آسیب برسانند.

این حالت از اکنون تا ۶ آگوست در بازی در دسترس است. بازیکنانی که از سرورهای آمریکای شمالی، اروپا و آسیا استفاده می‌کنند می‌توانند بین حالت‌های اول شخص و سوم شخص یکی را انتخاب کنند. بازیکنانی که از دیگر نقاط وارد بازی می‌شوند تنها حالت سوم شخص را برای انتخاب در اختیار خواهند داشت.

آپدیتی هم برای بازی منتشر شده که برخی از مشکلات آن را تحت پوشش قرار داده است. نوزدهمین آپدیت این بازی مسائلی مانند سوار شدن به ماشین، میزان نفوذ گلوله‌ها در بازی و سایر باگ‌های کوچک دیگر بازی را فیکس خواهد کرد.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

 

منبع: pcgamer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه