سرور 4 بین‌المللی بازی تراوین، میزبان جدید نبردهای شما

سرور 4 بین‌المللی بازی تراوین

سرور 4 بین‌المللی بازی تراوین، میزبان جدید نبردهای شما

سرور 4 بین‌المللی بازی تراوین از امروز، 11 اردیبهشت ماه در دسترس کاربران قرار گرفت. وقت آن رسیده است که قدرت خود را در جهانی بزرگ‌تر از آن چه انتظارش را دارید، به کار بگیرید و رقبای خود را یکی از پس از دیگری کنار بزنید.

سرور جدید بازی تراوین یک سرور نرمال است و ویژگی منحصر به فردی نسبت به سرورهای قبلی ندارد؛ با این وجود، حضور چشمگیر تراوین‌بازها از سراسر جهان باعث می‌شود که سرور 4 بین‌المللی بازی تراوین انتخاب بسیاری از کاربران ایرانی این بازی استراتژی باشد.

از دیگر نقاط قوت این سرور می‌توان به حضور تمام قبیله‌های محبوب شما در دنیای تراوین اشاره کرد.

به مانند ثبت نام در سرورهای قبلی، ثبت نام در جدیدترین سرور بازی تراوین هم کاملاً ساده خواهد بود. در حال حاضر تنها زبان رابط کاربری که در این سرور در دسترس شما قرار دارد، زبان انگلیسی است. به رغم ساده بودن عملیات ثبت نام در این سرور، به احترام تمام کاربران ایرانی بازی تراوین، به زودی آموزش ثبت نام در سرور 4 بین المللی بازی تراوین را در فروم به زبان فارسی درج خواهیم کرد.

اگر تا به امروز در سرور بین‌المللی بازی تراوین (دامین.com) ثبت نکرده‌اید، بهتر است هر چه سریع‌تر این کار را انجام دهید. کسانی که برای اولین بار در سرور بین‌المللی بازی Travian ثبت نام خواهند کرد، 200 سکه طلا از ما جایزه خواهند گرفت. پس از اتمام عملیات ثبت نام، یک ایمیل حاوی لینک از طرف تیم تراوین دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن، می‌توانید به صورت کاملاً رایگان 200 سکه طلا به دست آورید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید برای خرید سکه طلا بازی تراوین به بخش فروشگاه سایت Sargarme.com مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که از این پس به‌روزرسانی‌ها و محتویات جدید، بر روی سرور ۴ بین‌المللی Travian.com لحاظ خواهد شد. پس اگر می‌خواهید با قدرت بیشتر و کاملاً به‌روز و همگام با سایر بازیکنان تراوین در سطح دنیا، پیشرفت کنید، سرور ۴ Travian.com پذیرای شما بازیکن حرفه‌ای خواهد بود.

لینک ثبت‌نام  سرور 4 بین‌المللی بازی تراوین

پیگیری سفارش
لیست مقایسه