ایکس باکس وان: آخرین فرصت برای دریافت بازی‌های سرویس گلد ماه آگوست 2018 – سرگرمی

ایکس باکس وان: آخرین فرصت برای دریافت بازی‌های سرویس گلد ماه آگوست 2018 - سرگرمی

ایکس باکس وان: آخرین فرصت برای دریافت بازی‌های سرویس گلد ماه آگوست 2018 – سرگرمی

اعضای سرویس گلد Xbox Live مایکروسافت می‌توانند هر ماه بازی‌های رایگانی را دریافت کنند. برخی بازی‌ها در ابتدای ماه و برخی دیگر از اواسط ماه در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. امروز  15 آگوست است و به آخرین فرصت برای 2 بازی رایگان ایکس باکس نیز نزدیک می‌شویم.

این دو بازی، Dead Space 3 برای ایکس باکس 360 و Death Squared برای ایکس باکس وان است. مانند همیشه، عناوین ایکس باکس 360 بر روی ایکس باکس وان نیز قابل اجرا هستند. زمان هر چه سریعتر می‌گذرد، پس برای دانلود این دو عنوان عجله کنید.

Dead Space 3 (تصویر بالا) یک بازی ترسناک درباره گشت و گذار در فضایی علمی تخیلی است و باید با سلاح‌هایی که در اختیار دارید، بیگانگانی که در کمینتان هستند را نابود کنید. برای اولین بار در مجموعه این عنوان، می‌توانید در طی تمام بازی Dead Space 3، با یک شریک همراه شوید. Death Squared نیز یک بازی co-op است. این بازی در سبک پازل و رنگارنگ است که می‌توانید تنهایی یا تا حداکثر با چهار نفر آن را تجربه کنید.

Death Squared
Death Squared

پس از اینکه این دو عنوان به قیمت قبلی بازگشتند، دو عنوان دیگر جایش را می‌گیرند. از 16 آگوست (25 مرداد) می‌تونید بازی آنلاین For Honor را تا 15 سپتامبر بازی کنید. در طی این مدت، Disney Epic Mickey 2: The Power of Two برای کنسول ایکس باکس 360 تا 31 اوت قابل دانلود است.

بازی‌ که در تمام ماه آگوست قابل اجراست Forza Horizon 2 است که یک بازی مسابقه‌ای جهان باز است. دی ال سی‌های Car Pass و Storm Island این بازی هم تا دیروز 14 اوت به قیمت 5 دلار در دسترس‌ بود.

Forza Horizon 2
Forza Horizon 2

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

منبع: gamespot

ارائه‌ای از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه