شخصیت تاکئو و یک پوسته اسلحه‌ی جدید به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شدند

شخصیت تاکئو و یک پوسته اسلحه‌ی جدید به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شدند

در بازی Call of Duty: Black Ops 4 بخشی تحت عنوان Black Market وجود دارد که به صورت معمول سه شنبه‌ها به روز می‌شود، حالا هفته‌ی پیش به مناسبت روز کریسمس آپدیت تازه‌ چند روز زودتر برای آن ارائه‌ شده است. در این آپدیت تازه علاوه بر ارائه پوسته‌ای جدید برای سلاح تازه‌ی بازی، شخصیت تازه‌ای هم به حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 موسوم به Blackout اضافه شده است. به واسطه‌ی این‌که این آپدیت در روز کریسمس عرضه شده شد، بنابراین تا حدود زیادی منحصر به فرد و ویژه طراحی شده است.

اولین و البته مهم‌ترین تغییری که به واسطه‌ی این آپدیت در بازی Call of Duty: Black Ops 4  اعمال شده است این است که حالا بازیکنان به نسخه‌ی Ultimus شخصیت تاکئو ماساکی (Takeo Masaki) که پیش از این شاهد حضورش در بازی World at War و Black Ops 1 و در بخشی کوتاه از بازی  Black Ops 3 بوده‌ایم، دسترسی خواهند داشت. همان‌گونه که اطلاع دارید، هفته‌ی گذشته هم شخصیت Richtofen و در سیستم Contraband Tier شخصیت‌های Dempsey و Nikolai در دسترس قرار گرفتند. بازیکنان برای دسترسی به نسخه Ultimus شخصیت تاکئو ماساکی باید 800 امتیاز COD ،که معادل 8 دلار است هزینه کنند.

آیتم جذاب و هیجان انگیز دیگری هم که به واسطه‌ی به روز رسانی بخش Black Market در بازی Call of Duty: Black Ops 4 در دسترس قرار گرفته است پوسته‌ی Cipher Reactive Camo است. همان‌طور که تری آرک در حساب توییتری بازی Call of Duty: Black Ops 4 به اشتراک گذاشته است، این پوسته به اسلحه‌ها در بازی ظاهری درخشان با تم نظامی می‌دهد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 آخرین بازی منتشر شده از مجموعه بازی پرطرفدار و معروف ندای وظیفه است که در تاریخ دوازدهم اکتبر سال جاری میلادی (بیستم مهر ماه) بر روی کنسول‌های بازی پلی استیشن 4, ایکس باکس وان و همچنین بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

نظرات (1)

[…] سال 2018 منتشر شد، محصولی از استودیو تری آرک (Treyarch) است و Call of Duty: Black Ops 4 نام دارد و اولین بازی از این مجموعه‌ی بازی است که از […]

پیگیری سفارش
لیست مقایسه