بازی PUBG از مرز 400 میلیون بازیکن گذشت

بازی PUBG از مرز 400 میلیون بازیکن گذشت - سرگرمی

بازی PUBG از مرز 400 میلیون بازیکن گذشت

بنا بر آمار منتشر شده از سوی شرکت PUBG Corp، بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds که یکی از پرطرفدارترین بازی این روزها در سبک مولتی پلیر آنلاین به شمار می رود، توانسته تعداد بازیکنان فعال خود را به 400 میلیون نفر برساند.

این آمار نشان می دهد 50 میلیون نسخه از بازی PUBG برای کامپیوترهای خانگی و کنسول Xbox One به فروش رسیده است. این آمار نشان می دهد حدود 350 میلیون نفر بازیکن باقی مانده، پابجی را روی گوشی های هوشمند خود بازی می کنند. بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds به صورت رایگان برای سیستم عامل های Android و iOS قابل دانلود است.

به گفته سازندگان بازی پابجی ، این بازی آنلاین روزانه به صورت میانگین بیش از 87 میلیون نفر را پای بازی می کشاند که این رقم چیزی حدود 227 میلیون بازیکن در ماه است که رقم خیره کننده ای برای یک بازی آنلاین به شمار می رود. پیش از این نیز گفته شده بود پابجی در نخستین سال انتشار توانسته رکورد فروش 40 میلیون نسخه را برای خود ثبت کند. البته شرکت PUBG Corp به منظور افزایش فروش بازی، تخفیف 33 درصدی را برای خرید از طریق پلتفرم Steam به مدت محدود در نظر گرفته و بازیکنان اکنون می توانند PlayerUnknown’s Battlegrounds را با قیمت 19.99$ روی Steam برای کامپیوترهای خانگی خود دریافت کنند.

در پایان لازم به ذکر است روز 22 ژوئن شرکت PUBG Corp نقشه جدیدی برای این بازی منتشر خواهد کرد.

 

منبع: Polygon

ارائه از بخش خبری – سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه