عرضه مجموعه Halo: The Master Chief Collection برای پلتفرم PC

عرضه بازی Halo: The Master Chief Collection برای پلتفرم PC - سرگرمی

عرضه مجموعه Halo: The Master Chief Collection برای پلتفرم PC

همانطور که حدس زده می‌شد، شرکت مایکروسافت قصد دارد تا بازی Halo: The Master Chief Collection را برای کاربران PC منتشر کند. خبر خوبی که در مورد این مجموعه وجود دارد این است که مایکروسافت قصد اضافه کردن Halo: Reach to the MCC را نیز به آن دارد. کاربران PC می‌توانند این مجموعه را از طریق Steam یا Microsoft Store تهیه کنند.

مجموعه Halo: The Master Chief Collection در اواخر سال 2014 برای کنسول‌ بازی ایکس‌ باکس‌ وان معرفی شد که دارای بازی‌های Halo 2: Anniversary، Halo: Combat Evolved Anniversary، Halo 3، Halo 4، Halo: Nightfall و در نسخه PC نیز Halo: Reach to the MCC است. این مجموعه راه بسیار خوبی برای تجربه کامل سری Halo بدون پرداخت هزینه برای خرید تک تک نسخه‌های آن است.

معرفی این مجموعه برای PC دقیقا همان چیزی بود که کاربران تقاضای آن را داشتند، اما خبر بدی که در این مورد وجود دارد این است که شما باید صبر کنید تا هر نسخه در دسترس قرار بگیرد و سپس آن را دانلود نمایید. بنابه گفته‌های مایکروسافت در این زمینه، مجموعه‌ای که برای PC در نظر گرفته شده است طی مراحل مختلفی منتشر می‌شود؛ این کار به این دلیل انجام شده است که به توسعه‌دهندگان زمان بیشتری برای عرضه این بازی در کامپیوتر‌های شخصی داده و از طرف دیگر زمان انتظار کاربران برای دسترسی به مجموعه را کاهش دهیم، زیرا در غیر این صورت کاربران باید زمان زیادی در انتظار آماده شدن کل مجموعه باشند.

برنامه مایکروسافت در این زمینه بدین صورت است که در ابتدا نسخه Halo: Reach to the MCC در دسترس کاربران قرار گرفته و پس از آن هر نسخه از ابتدا و به ترتیب زمان عرضه در دسترس قرار گیرد. شرکت مایکروسافت امروز اعلام کرد: ” هرکدام از عناوین مختلف این مجموعه به محض عرضه در MCC (مخفف Master Chief Collection) با قیمت مشخصی برای خرید قرار خواهند گرفت.”

بازی Halo: Reach که در مجموعه MCC قرار گرفته است با رزولوشن 4K HDR و نرخ فریم 60fps در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. تمامی کاربران کنسول ایکس‌ باکس‌ وان که MCC را تهیه کرده‌اند به محتوای بخش چندنفره دسترسی خواهند داشت اما بخش Firefight و campaign در آینده به صورت اضافاتی ویژه به بازی اضافه خواهند شد. همچنین مشترکین Xbox Game Pass به تمامی محتوای Halo: Reach دسترسی خواهند داشت.

منبع: slashgear

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه