عنوان غیر رسمی و غیر قطعی فیلم تازه‌ی ترمیناتور اعلام شد

فیلم تازه‌ی ترمیناتور

عنوان غیر رسمی و غیر قطعی فیلم تازه‌ی ترمیناتور اعلام شد

فیلم تازه‌ی ترمیناتور (Terminator) توسط تیم میلر (Tim Miller) کارگردان فیلم ددپول (Deadpool) ساخته خواهد شد، ولی با این همه هنوز عنوانی رسمی برای این فیلم تازه از طرف عوامل سازنده‌ی آن اعلام نشده است. با این همه‌ی این تفاسیر جیمز کامرون (James Cameron) تهیه کننده‌ی فیلم ترمیناتور عنوان موقتی و غیر قطعی فیلم ترمیناتور را اعلام کرده است. کامرون در مصاحبه با یاهو (Yahoo!) از Terminator: Dark Fate به عنوان نام فیلم جدید ترمیناتور یاد کرده است. با این همه این عنوان که برای فیلم قطعی نیست.

کامرون تهیه‌کننده‌ی اجرایی فیلم Terminator: Dark Fate یا هر عنوان دیگری که در نهایت برای این فیلم منظور خواهد شد، را بر عهده دارد. شنیده‌ها حاکی از این است که این فیلم تازه دنباله‌ای برای فیلم Terminator 3: Rise of the Machines  خواهد بود که در سال 2003 اکران شد و در آن خلاصه‌ای از داستان فیلم Judgment Day هم به تصویر کشیده شده است که محصول سال 1991 است.

لیندا هامیلتون (Linda Hamilton) برای ایفای نقش به عنوان نسخه جدیدی از شخصیت سارا کانر (Sarah Connor) در این فیلم تازه حضور خواهد داشت. با این همه هنوز جزئیات داستان و فیلم‌نامه‌ی فیلم تازه ترمیناتور اعلام نشده است. کامرون در همین رابطه و در برنامه‌ی تلویزیونی جیمی فالون موسوم به  Jimmy Fallon’s late night TV show به  نقش پر رنگ و حضور تاثیر‌گذار سارا کانر در فیلم Terminator: Dark Fate اشاره کرده است. این فیلم با هر عنوانی که خواهد داشت، قرار است در پاییز امسال و در ماه نوامبر اکران شود.

در حال حاضر کامرون فیلم Alita: Battle Angel را در نوبت اکران دارد، قرار است فیلم Alita: Battle Angel در تاریخ چهاردهم ماه فوریه سال جاری میلادی (بیست و پنجم بهمن ماه) اکران شود. از طرفی کامرون در حال کار بر روی دنباله‌ی فیلم‌های آواتار (Avatar) است که اولین فیلم از این مجموعه انتظار می‌رود که در سال 2020 اکران شود.

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه