فیلم علاءالدین توسط کمپانی مستقل Asylum ساخته خواهد شد

فیلم علاءالدین

فیلم علاءالدین توسط کمپانی مستقل Asylum ساخته خواهد شد

فیلم لایو اکشن علاءالدین (Aladdin) محصولی از کمپانی دیزنی (Disney) تنها فیلمی نیست که در حال حاضر بر اساس این داستان فولکلور کلاسیک معروف در حال ساخته شدن است.


کمپانی Asylum یک کمپانی مستقل سازنده‌ی فیلم است که در ساخت فیلم‌های بودجه پایین که مستقیما بر روی دی‌وی‌دی عرضه می‌شوند، تخصص دارد. این کمپانی که پیش از این فیلم‌های Sharknado, Transmorphers, Snakes on a Train و Abraham Lincoln vs. Zombies را روانه‌ی بازار کرده است، اکنون در حال ساخت فیلم علاءالدین در ژانر پارودی یا هجو ( parody) است.
(فیلم هجو یکی از زیر شاخه‌ های سبک کمدی است که به هدف جذب مخاطب در گیشه ساخته می‌شود)

ساخت فیلم ماک‌باستر علاءالدین توسط SlashFilm فاش شده است، زمانی که لیست بازیگرانی که به جای شخصیت علاءالدین ( Aladdin) و غول چراغ جادو (Genie) ایفای نقش می‌کنند، به نوعی به دست این سایت رسیده است. هیچ بازیگری برای نقش‌های یاسمین (Jasmine) و جعفر (Jafar) وجود ندارد و دلیل آن هم شاید به این دلیل است که مالک معنوی این شخصیت‌ها کمپانی دیزنی است. احتمالاً باید انتظار داشته باشید تا این شخصیت‌ها را در قالب اسامی دیگری ببینید.

(فیلم ماک باستر به هدف بهره‌برداری از مقبولیت فیلم دیگری و با همان نام ساخته می‌شود، معمولا بودجه‌ای که برای تهیه‌ی این نوع از فیلم‌ها اختصاص داده می‌شود، بسیار اندک بوده و این فیلم‌ها تنها به صورت دی‌وی‌دی عرضه خواهند شد.)

انتظار می‌رود که کار تصویربرداری فیلم علاءالدین کمپانی  Asylum  این هفته در شهر لس آنجلس ایالات متحده آمریکا آغاز شود. این کمپانی به خاطر تولیدات سریع خود مشهور است و انتظار می‌رود که به زودی در همین سال میلادی و حتی درست همزمان با نسخه دیزنی فیلم لایو اکشن علاءالدین شاهد انتشار آن باشیم.
در نسخه لایو اکشن فیلم علاءالدین که در ماه می سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد، ویل اسمیت ( Will Smith) در نقش غول چراغ جادو، مینا مسعود، نایومی اسکات و مروان کنزاری  ایفای نقش کرده اند.

 

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار سینما مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه