نگاهی به اولین تریلر رسمی فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw

فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw

نگاهی به اولین تریلر رسمی فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw

اولین تریلر رسمی فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw تقریبا دو هفته پیش منتشر شد. Fast & Furious: Hobbs & Shaw اولین اسپین آف از مجموعه فیلم‌های Fast & Furious است که در آن دواین داگلاس جانسون (Dwayne Johnson) در نقش ماموری به نام لوک هابز (Luke Hobbs) ایفای نقش می‌کند. از جمله بازیگران دیگر فیلم می‌توان از جیسون استاتهام (Jason Statham) در نقش اون شاو (Owen Shaw) نام برد.

در این تریلر سه دقیقه‌ای که برای فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw منتشر شده است، شاهد صحنه‌های اکشن بسیاری هستیم. اگر نمی‌خواهید بیش‌تر از این در جریان داستان فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw قرار بگیرید، بهتر است ادامه‌ی این مقاله را مطالعه نکنید. در فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw یک شخصیت منفی به نام بریکسون (Brixton) با بازی ادریس آلبا ( Idris Elba) وجود دارد که به نوعی دچار تغییرات ژنتیکی شده است. هابز و شاو دو مامور هستند که چندان هم با هم رابطه‌ی دوستانه‌ای ندارند، ولی به نوعی مامور هستند تا بریکسون را متوقف کنند. در ادامه‌ی تریلر هم شاهد صحنه‌های تعقیب و گریز و اکشن زیادی هستیم، همچنین در این تریلر با شخصیت‌های اصلی فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw  آشنا می‌شویم.

فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw  توسط دیوید لیچ (David Leitch) کارگردانی شده است. دیوید لیچ کارگردانی فیلم ددپول 2 (Deadpool 2) را برعهده داشته است. در فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw علاوه بر دواین داگلاس جانسون، ونسا کیربی (Vanessa Kirby) بازیگر فیلم Mission Impossible: Fallout، ایزا گونزالز (Eiza González) بازیگر فیلم Baby Driver و ادی مارسن (Eddie Marsan) بازیگر فیلم Deadpool 2 حضور دارند. قرار است این فیلم تماشایی در تاریخ دوم ماه آگوست سال 2019 میلادی (یازدهم مرداد ماه) اکران شود.

در خبرهای دیگری در این رابطه این هفته اعلام شد که کار تولید فیلم Fast & Furious 9 این ماه میلادی آغاز خواهد شد. فیلم Fast & Furious 9 برای اکران در سال 2020 برنامه‌ریزی شده است و قرار است وین دیزل (Vin Deisel) بار دیگر در آن نقش آفرینی کند. از طرفی اعلام شده است که در فیلم Fast & Furious 9 دواین داگلاس جانسون و جیسون استاتهام حضور نخواهند داشت.

اولین تریلر فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw  را به مدت 3 دقیقه در سایت سرگرمی تماشا کنید:

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه