چطور محتوای iTunes و AirPlay 2 به تلویزیون‌های سامسونگ رسیدند؟

چطور محتوای iTunes و AirPlay 2 به تلویزیون‌های سامسونگ رسیدند؟

چطور محتوای iTunes و AirPlay 2 به تلویزیون‌های سامسونگ رسیدند؟

افراد مسئول توسعه‌ی آخرین مدل‌های تلویزیون هوشمند سامسونگ ظاهراً به توافقی با Apple رسیدند که طبق آن محتوای بیشماری در بهار پیش رو یه سمت این محصول سرازیر خواهد شد. خبرها حاکی از این است که در بهار سال جاری میلادی Smart TV های سامسونگ قابلیت پخش فیلم و سریال iTunes را خواهند داشت. همچنین پشتیبانی از AirPlay 2 در حوالی همین زمان شروع خواهد شد.

سامسونگ وعده داده که آنها سریالها و فیلم‌های iTunes و پشتیبانی از Apple AirPlay 2 را مخصوصا برای مدل‌های 2019 تلویزیون‌های هوشمندخود از بهار پیش رو فراهم خواهد کرد. این اعلامیه تقریبا واضح و مشخص بود. البته اعلام شده که مدلهای 2018 اسمارت تی وی های سامسونگ نیز به این قابلیت دسترسی پیدا خواهند کرد. این کار از طریق بروزرسانی firmware با عرضه Smart TV های مدل 2019 در فروشگاه‌ها انجام خوهد گرفت.

Won-Kin Lee، قائم مقام اجرایی در بخش کسب و کار خدماتی Visual Display در Samsung Electronics گفت:

آوردن محتوا، ارزش و قابلیت پلتفرم باز بیشتر برای مالکان تلویزیون سامسونگ و مشتریان Apple از طریق iTunes و AirPlay برای همه ایده‌آل است.

پشتیبانی از AirPlay 2 در 190 کشور بر روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ اجرا خواهد شد. سامسونگ در واقع “بله” را برای تقریبا همه افراد در جهان گفت. شما به محض آماده شدن AirPlay 2 توسط آنها به این امکانات دسترسی خواهید داشت. AirPlay 2 با محصولات زیر سازگار است:

Smart TV هایی که به محتوای iTunes دسترسی پیدا می‌کنند:

  • 2018/2019 QLED 4K TV
  • 2018/2019 8K TV
  • 2018/2019 The Frame lifestyle TV
  • 2018/2019 Serif lifestyle TV
  • برخی از مدل‌های HD و UHD از فصول 2018/2019

در همین حال سامسونگ اعلام کرد:

به عنوان “اولین” در صنعت، اپ‌های جدید iTunes Movie و TV Shows تنها بر روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ در بیش از 100 کشور عرضه خواهد شد.

با پشتیبانی Samsung Smart TV، اپ iTunes Movie و TV Shows با Bixby و عملگر جستجوی تلویزیون قابل جستجو خواهد بود. طبق گفته‌ی سامسونگ: این کار برای “ایجاد یک تجربه‌ی پایدار در پلتفرم سامسونگ” در نظر گرفته شده است

Eddy Cue، قائم مقام ارشد خدمات و نرم افزار اینترنتی در اپل گفت:

ما امیدواریم تجربه‌ی iTunes و AirPlay 2 را به مشتریان بیشتری در سراسر دنیا به وسیله‌ی تلویزیون‌های هوشمند بیاوریم، بنابراین کاربران iPhone، iPad و Mac یک راه دیگر برای لذت بردن از محتوای مورد علاقه‌شان در بزرگترین نمایشگر موجود در خانه‌ی خود خواهند داشت.

منبع: Slashgear

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه