Ubisoft حدود ۱۳۰۰ نفر از متقلبین بازی Rainbow Six Siege را در یک هفته محروم کرد – سرگرمی

Ubisoft حدود ۱۳۰۰ نفر از متقلبین بازی Rainbow Six Siege را در یک هفته محروم کرد - سرگرمی

Ubisoft حدود ۱۳۰۰ نفر از متقلبین بازی Rainbow Six Siege را در یک هفته محروم کرد – سرگرمی

Ubisoft حدود ۱۳۰۰ نفر از متقلبین بازی Rainbow Six Siege را در یک هفته محروم کرد . در خبری اعلام شد که کمپانی Ubisoft در عرض یک هفته دسترسی تعدادی از  متقلبین بازی Rainbow Six Siege را به بازی مسدود کرده است.

در ماه‌های گذشته خبرهای زیادی مبنی بر وجود تقلب در این بازی پخش شده بود و این اقدام کمپانی سازنده آن به نوعی اعلام جنگی در برابر متقلبین در بازی‌ است. همچنین اعلام شد که طی یک پچ، آسیب پذیری که در بازی وجود داشت و این امکان را برای بسیاری از گیمرها فراهم شده بود که بتوانند بازی را هک کنند بر طرف شده است.

کمپانی Ubisoft یک فیکس هم برای این مشکل که باعث می‌شد متقلبین بتوانند در هر جایی از نقشه چاشنی کار بگذارند را منتشر کرد.

بازی Rainbow Six Siege یکی از پر طرفدار ترین بازی‌های مولتی پلیر آنلاین است و مسئله تقلب در آن همیشه یکی از بزرگترین مشکلات سازندگان آن بوده است.

۱۳۰۰ بازیکن به مدت ۱۵ روز دسترسی خود را به خاطر تقلب در این بازی از دست داده اند. بسیاری معتقد اند این اقدام Ubisoft زیاد هم بازندارنده و خشن نیست. این کمپانی اعلام کرد رتبه و جوایز این بازیکنان هم تا انتشار فصل سوم بازی پاک خواهد شد. پست Ubisoft در این مورد در توئیتر را می‌توانید در پایین مشاهده کنید:

Ubisoft حدود ۱۳۰۰ نفر از متقلبین بازی Rainbow Six Siege را در یک هفته محروم کرد - سرگرمی

همچنین اعلام شد که این اقدام تنها کار Ubisoft برای مقابله با متقلبین در بازی نیست و سعی شده است که فاصله بین ایجاد شده بین بازیکنان با حذف رتبه‌ی متقلبین کم شود تا در آینده راه حل اصلی برای این مشکل پیدا شود.

از این به بعد هم طبق اعلام Ubisoft گیمرهای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی باید برای اینکه جزو رتبه بندی قرار بگیرند باید تایید دو مرحله‌ای اکانت خود را فعال کنند.

در اوایل این ماه هم Ubisoft اقدام به مسدود کردن بازیکنانی که از لغات زننده در بازی استفاده کرده بودند کرده بود.

 

 

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

منبع: eurogamer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه