مروری بر گوشی Samsung Galaxy Fold: یک برچسب قیمت 2000 دلاری جذاب

مروری بر گوشی Samsung Galaxy Fold: یک برچسب قیمت 2000 دلاری جذاب - سرگرمی

مروری بر گوشی Samsung Galaxy Fold: یک برچسب قیمت 2000 دلاری جذاب

گوشی بحث برانگیز و شایعه‌ساز سامسونگ حالا به واقعیت پیوسته است. گوشی Samsung Galaxy Fold بالاخره عرضه شد. سامسونگ رسماً آن را در رویداد Unpacked در روز چهارشنبه‌ی گذشته معرفی کرد و از توانایی‌های آن و تاریخ عرضه و قیمت آن گفت – قیمتی که هوش از سرها پراند.

گوشی Samsung Galaxy Fold در تاریخ 25 آوریل عرضه خواهد شد و با قیمت 1980 دلار در دسترس خواهد بود. درست خواندید و خبری از اشتباه تایپی نیست. خیلی دور نیست زمانی که اپل با عرضه iPhone X قیمت را چهار رقمی کرد و تعریف جدیدی از گرانی را به بازار وارد کرد، حالا رقیبش در مدت زمان کوتاهی با نوآوری جدیدش پا را فراتر گذاشته و این مقدار را دوبرابر کرده است.

طبق جزئیات منتشره از سوی CNET، گوشی Galaxy Fold از نمایشگر 7.3 اینچی هنگام باز شدن و در شکل تبلت بهره می‌برد. هنگام تا شدن نیز ابعاد 4.6 اینچی دارد. دستگاه یاد شده دو باتری مجزا دارد که هر یک جداگانه عمل می‌کنند. این کار برای تامین توان در حالی که قابلیت تاشدن فعال می‌شود صورت گرفته است – همچنین دوربین 6 گانه آن نیز تعریف جدیدی از صبت و ضبط به همراه می‌آورد. رم آن 12 گیگابایت بوده و در چهار رنگ Cosmo Black، Space Silver، Martian Green و Astro Blue موجود است.

برای فعال کردن قابلیت تا شدن، سامسونگ از تکنولوژی جدید نمایشگر به نام Infinity Flex Display بهره می‎برد که به گفته آنها از آسیب دیدن صفحه نمایش با تا شدن و بازشدن‌های مکرر جلوگیری می‌کند. اپ‌ها در هر دو حالت قابلیت استفاده دارند و در هر دو حالت قابلیت انتقال دارند. با بهره بردن از ابعاد تبلت، زمانی که حالت تا شده به حالت باز شده برمی‌گردد، می‌توانید همزمان تا 3 اپ را با هم استفاده کنید.

در کنار Galaxy Fold، سامسونگ از دیگر پرچمدار بارز خود به نام Galaxy S10 هم رونمایی کرد. در کنار این دستگاه، S10E و S10 5G هم معرفی شدند که مدل آخری در ابتدا تحت قرارداد Verizon قبل از رسیدن به دیگر اپراتورها عرضه خواهد شد.

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه