گزارش: در جریان رویداد BlizzCon 2018 قرار بود بازی Diablo 4 معرفی شود – سرگرمی

گزارش: در جریان رویداد BlizzCon 2018 قرار بود بازی Diablo 4 معرفی شود - سرگرمی

گزارش: در جریان رویداد BlizzCon 2018 قرار بود بازی Diablo 4 معرفی شود – سرگرمی

اگر شما از جمله طرفداران مجموعه بازی‌های Diablo  بودید که بعد از اعلام ارائه‌ی بازی Diablo Immortal در آینده نزدیک بر روی گوشی‌های هوشمند آزرده خاطر شدید، احتمالاً این خبر تازه قرار نیست شما را خوشحال‌تر کند. بر اساس خبری که Kotaku منتشر کرده است کمپانی بیلیزارد (Blizzard) هفته گذشته در جریان رویداد BlizzCon قصد داشت اعلام کند که بازی Diablo 4 را در دست توسعه دارد ولی در لحظات آخر تصمیم خود را تغییر داد.

بر اساس اخبار منتشر شده، در جریان این رونمایی هیچ تصویری از بازی Diablo 4 قرار نبود منتشر شود، ولی موسس کمپانی بیلیزارد یعنی آلن آدام ( Allen Adham) قرار بود که در پایان صحبت‌هایش با نشان دادن یک ویدئو درباره بازی Diablo 4 صحبت کند. به احتمال زیاد این تصمیم یک هفته پیش و یا حتی قبل از آن گرفته شده بود ولی به یکباره مسئولین کمپانی بیلیزارد به دلیل آن‌چه آن را « عدم آمادگی برای معرفی» خوانده اند، از تصمیم خود منصرف شده اند.

نکته ای که به آن اشاره کردیم تنها در قالب یک گزارش در Kotaku منتشر شده است ولی حتی اگر حقیقت هم داشته باشد جای تعجب ندارد. چرا که کمپانی بیلیزارد پیش از این اعلام کرده بود که چندین پروژه در دست توسعه دارد. با وجود اینکه این خبر به صورت رسمی تایید نشده است، شایعات حاکی از این است که نسخه رایانه‌های شخصی بازی Diablo 4 در دست توسعه قرار دارد.

آپدیت:

کمپانی بیلیزارد حالا با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است که برنامه ای برای اعلام بازی Diablo 4 در طی رویداد BlizzCon 2018 وجود نداشته است. به گفته‌ی این کمپانی آن‌ها در زمان درست بازی‌های جدید مجموعه بازی Diablo  را به علاقه مندان معرفی خواهند کرد. در بیانیه بیلیزارد آمده است:

در ابتدا باید بر روی این مسئله تاکید کنم که ما همواره صدای جامعه بازی را می‌شنویم، ما معمولا به شایعات و حدس و گمان‌ها پاسخی نمی‌دهیم ولی چیزی که در حال حاضر می‌توانیم با قطعیت بگوییم این است که ما از معرفی هیچ محصول جدیدی در رویداد BlizzCon 2018 منصرف نشده ایم و همه چیز طبق برنامه پیش رفته است.  تیم‌های مختلف ما در حال کار بر روی پروژه‌های مختلف بازی  Diablo هستند و زمانی که موقعیت مناسب باشد، حتماً آن بازی‌ها را اعلام خواهیم کرد.

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های کامپیوتری مطلع شوید.

اینستاگرام سایت سرگرمی

منبع:  DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه