موسیقیدان Guns N’Roses و Primus موسیقی بازی Cyberpunk 2077 را می سازد – سرگرمی

موسیقی بازی Cyberpunk 2077

موسیقیدان Guns N’Roses و Primus موسیقی بازی Cyberpunk 2077 را می سازد – سرگرمی

جزئیات بازی Cyberpunk 2077 تا کنون بسیار ضد و نقیض بوده‌اند و توسعه دهنده بازی هم تا کنون هیچ یک از خبرهای منتشر شده درباره این بازی را تأییدنکرده است. البته اطلاعات جالبی در مورد متن موسیقی بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده که خبر از کار کردن برایان مانتیا بر روی این بازی می‌دهند. او کسی است که در موسیقی فیلم‌هایی مثل Guns N’Roses و Primus هم همکاری داشته است.

به جز شایعاتی که گفته‌اند قرار است CD Projekt یک نسخه قابل بازی کردن از این بازی را در کنفرانس E3 امسال رونمایی کند چیز دیگری در مورد این بازی تا کنون نمی‌دانیم.

البته اطلاعات جالبی در مورد متن موسیقی بازی Cyberpunk 2077  منتشر شده که خبر از کار کردن برایان مانتیا بر روی این بازی می‌دهند. او کسی است که در موسیقی فیلم‌هایی مثل Guns N’Roses و Primus هم همکاری داشته است.

برایان در مورد این بازی  به صورت کلی صحبت‌هایی کرده و به نقش خود در این بازی این‌گونه اشاره کرد است:

” من در حال کار بر روی متن موسیقی بازی Cyberpunk 2077 هستم. این پروژه بسیار چالش برانگیز است چرا که توسعه دهند بازی به دنبال موسیقی متنی برای این بازی است که تاکنون شنیده نشده باشد. آنها به دنبال موسیقی هستند که در سال ۲۰۷۷ ساخته شده باشد. این کار بسیار جذابی است چرا که باید به این موضوع فکر کنید که موسیقی در ۶۰ سال آینده چگونه خواهد بود. و من در حال حاضر به سختی در حال تحقیق و پژوهش در این باره هستم.”

چیزی از این بیانیه می‌توانید فهمید این است که توسعه دهنده بازی دنبال موسیقی عجیب و غریب و آینده‌نگرانه  برای این بازی است.

همچنین گفته شده که ملیسا ریس هم روی موسیقی متن بازی کار خواهد کرد. او کسی است که روی موسیقی متن بازی‌های زیادی مثل Bloodborne و Infamons: Second Son کارکرده است .منتظر شنیدن خبرهای بیشتری از Cyberpunk 2077 باشید.

منبع: psu.com

ارائه از بخش خبری سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه