میشل فایفر در یک قدمی پیوستن به فیلم Maleficent 2 – سرگرمی

میشل فایفر در یک قدمی پیوستن به فیلم Maleficent 2 - سرگرمی

میشل فایفر در یک قدمی پیوستن به فیلم Maleficent 2 – سرگرمی

استودیوی دیزنی در مراحل پایانی مذاکره با میشل فایفر است تا او را متقاعد کند به آنجلینا جولی و ال فانینگ بپیوندد و در پروژه فیلم Maleficent 2 ایفای نقش کند.

پیش از این اد اسکراین دیگر بازیگری بود که برای ایفای نقش منفی به این پروژه اضافه شده بود. لازم به ذکر است یواخیم رونینگ بر مسند کارگردانی فیلم Maleficent 2 تکیه خواهد زد. او کارگردانی فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده داستان نمی گویند) را در کارنامه خود دارد و نشان داده مخاطب فیلم های فانتزی را می شناسد و از پس پروژه های بزرگ هالیوود به خوبی بر می آید.

میشل فایفر در یک قدمی پیوستن به فیلم Maleficent 2 - سرگرمی

همانند قسمت اول این پروژه، جو راٍ تهیه کنندگی آن را بر عهده خواهد داشت. اما این مرتبه لیندا وولورتون به تنهایی نوشتن فیلمنامه را در دست نگرفته و جز باترورث نیز برای این کار در کنار او بوده است. داستان فیلم Maleficent اقتباسی از قصه های پریان قدیمی به ویژه قصه زیبای خفته است. شخصیت اصلی فیلم جادوگر سیاهی با هنرنمایی آنجلینا جولی است. هنوز جزئیاتی از داستان این پروژه جدید و چگونگی ارتباط آن با قسمت پیشین منتشر نشده است.

گفته می شود در صورتی که میشل فایفر بازی در این فیلم را بپذیرد، در نقش ملکه ظاهر خواهد شد. فایفر هنرمند 59 ساله آمریکایی است که از سال 1978 وارد عرصه شینما شده و نقش های به یاد ماندنی زیادی از جمله نقش Catwoman در فیلم Batman به کارگردانی تیم برتون را ایفا کرده است. او تا کنون سه بار برای فیلم های Dangerous Liaisons، The Fabulous Baker Boys و Love Field نامزد جایزه بهترین بازیگر زن اسکار شده که البته در هیچ کدام از موارد موفق به کسب جایزه نشده است.

منبع: variety

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه