نسخه بتای بازی H1Z1: Battle Royale برای کنسول PS4 منتشر شد – سرگرمی

بازی H1Z1: Battle Royale

نسخه بتای بازی H1Z1: Battle Royale برای کنسول PS4 منتشر شد – سرگرمی

بازی H1Z1 یک بازی آخرالزمانی زامبی بود که زیاد نتوانسته بود موفقیت چندانی کسب کند. حالت‌های بازی زیاد جذاب نبود و گیمرها بازی‌های بهتری را در بازار پیدا می‌کردند که مشکلات کمتری داشت و حالت‌های جذاب تری را نیز ارائه می‌داد.از جمله آن‌ مشکلات می‌توان به کمبود امنیت بازی و مشکلاتی مانند مشکلاتی که برای بازی PUBG به وجود آمده بود اشاره کرد.سازندگان بازی H1Z1: Battle Royale اما دست از تلاش بر  نداشتند و بعد از مدت‌ها که آپدیتی برایش منتشر نشده بود یک حالت جدید را به آن اضافه کردند. بازی H1Z1 اکنون حالت Battle Royale خود را دریافت کرده و باید گفت که در نسخه بتا توانسته فراتر از انتظارها عمل کند.

تریلر گیم پلی بازی H1Z1: Battle Royale را می‌توانید در پایین مشاهده کنید:

موققیت این بازی تا اندازه بسیار زیادی به خاطر سادگی و استفاده از مکانیزم کاربر پسند آن است. کنترل ساده‌ای در رایانه‌های شخصی وجود دارد چیزی است که بسیاری معتقداند عامل برتری این پلتفرم در برابر کنسول‌هاست و اکنون این بازی با تنظیمات کنترل ساده ای که دارد توانسته این ذهنیت را کنار بزند. ماشین سوار شدن ، برداشتن آیتم ها و بسیاری از کارهای دیگر تنها با فشار دادن دگمه مثلث انجام می‌شود.

مانند هر بازی دیگری در ژانر Battle Royale منطقه بازی در H1Z1 هم به مرور کوچک‌تر می‌شود. بازیکنان در هر منطقه تقریباً ۱۵ دقیقه فرصت دارند تا کارهای لازم را انجام دهند وگرنه خارج از منطقه بازی قرار خواهند گرفت و نابود خواهند شد. پشتیبانی مهمات به صورت هوایی از بالا روی منطقه بازی فرستاده می‌شوند و با پیشرفت بازی اسلحه‌های بزرگتر و مهمات پر قدرت تری را به بازی اضافه می‌کند. جعبه‌های حاوی آیتم‌های مختلف را همچنین می‌توانید در جای جای بازی پیدا کنید و با استفاده از آن‌ها به تقویت توان مبارزه ای خود بپردازید.

بازی هنوز مشکلاتی هم دارد، انیمیشن‌های بازی آن طور که باید نیستند و در برخی مواقع گرافیک و رنگ‌های بازی هم در برخی مواقع دچار نویزهایی می‌شوند. اما اگر که سازنده بازی Daybreak به آپدیت‌ها و پشتیبانی خود از این بازی ادامه دهد می‌توان امیدوار بود که این بازی گیمرهای PS4 را به حالت Battle Royale که مدت‌هاست در انتظارش بودند می‌رساند.

نسخه بتای بازی H1Z1: Battle Royale از هم اکنون برای همه دارندگان کنسول PS4 به صورت رایگان در دسترس است. اما باید به این مسئله هم اشاره کرد که آیتم‌های بازی پولی هستند و برای شخصی سازی کارکتر خود در بازی باید دست به جیب شوید. این بازی تا زمانی که به مرحله مناسبی برای انتشار برسد رایگان خواهد ماند.

منبع: eurogamer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه