نقشه‌های بازی PUBG ریمستر خواهند شد

نقشه‌های بازی PUBG

نقشه‌های بازی PUBG ریمستر خواهند شد

تیم توسعه‌دهنده بازی PUBG یا همان Player Unknown’s Battlegrounds هم‌اکنون پروژه ریمستر کردن نقشه‌های بازی را استارت زده و این کار را با معرفی مکان‌های لوت جدید در نقشه erangel شروع کرده است. طبق گفته های تیم توسعه‌دهنده بازی PUBG، نقشه Erangel که نخستین نقشه بازی بوده و به طور کلی پابجی با آن شروع شده است، ریمستر (بازسازی) خواهد شد.

تیم توسعه‌دهنده در این زمینه گفت:

“همانطور که بسیاری از شما در تصاویر منتشر شده‌ای که اخیرا میان کاربران دست به دست می‌شوند مشاهده کرده اید، ما در حال کارکردن و بازسازی نقشه‌های PUBG هستیم و هدف از این کار نیز بهبود بالانس لوت (غنائم موجود در نقشه که شامل آیتم‌ها و سلاح‌های مختلفی می‌شوند) بازی و مکان‌های موجود در نقشه کلاسیک Erangel است. اضافه کردن بخش‌ها و ترکیبات مختلف یکی از راه‌هایی است که در حال بررسی و تست آن هستیم و قطعا تنها راه نخواهد بود.”

این بیانیه پس از پستی که در انجمن Reddit در این زمینه قرار داده شد و به‌روزرسانی نقشه Erangel را که در نسخه جدید دارای ساختمان‌های بسیار بسیار بیشتری نسبت به نسخه قبلی (در این بخش تصویری نیز منتشر شد که این نقشه را در دو نسخه با یکدیگر مقایسه می‌کرد) بود ارسال شد.

تغییرات اعمال شده در نقشه Erangel به زودی توسط تیم توسعه‌دهنده تست خواهد شد و تیم PUBG برنامه‌های خود را برای تست این محتوا در هفته آینده با کاربران به اشتراک خواهد گذاشت. با توجه به اینکه اخبار و شایعاتی که در مورد ریمستر نقشه‌ها منتشر شده است، تاکنون تنها به اضافه شدن ساختمان‌ها و در نتیجه افزایش مکان‌های لوت اشاره داشته اند، تیم سازنده در این زمینه گفته است که تصاویر منتشر شده از این به‌روزرسانی تنها مربوط به بخش خاصی بوده و به ندرت قادر به نمایش کل برنامه تیم توسعه دهنده در نسخه بعدی این بازی خواهد بود. با توجه به صحبت‌های تیم سازنده و اخباری که در مورد ریمستر نقشه های PUBG وجود دارد، می‌توان نتیجه گرفت که به احتمال زیاد تیم سازنده بازی قصد رو کردن چیز‌های باارزش دیگری را نیز برای کاربران خواهد داشت.

هنگامی که بازی Apex Legends معرفی شد، رقابت بسیار تنگاتنگی در میان بازی های سبک بتل‌رویال که تا قبل از آن PUBG و Fortnite یکه‌تاز های آن بودند صورت گرفت. بازی پابجی پس از معرفی Apex نیز طرفداران خود را حفظ کرد و علاوه بر ماندن در لیست بازی‌هایی که بیشتر بازی شده اند در استیم، میانگین 400000 کاربر در هر زمان در طول 5 ماه گذشته را نیز داشته است.

با توجه به بالارفتن تعداد مکان‌های لوت، کاربران طی یک پست رسمی در انجمن Reddit از عدم افزایش کیفیت لوت شکایت کردند؛ درواقع بسیاری از بازیکنان این بازی، در بعضی مواقع حدود 20 دقیقه برای پیدا کردن یک سلاح رده پایین نقشه را جستجو می‌کنند. البته از طرف دیگر افزایش تعداد مکان های لوت و به طور همزمان افزایش کیفیت لوت، کاری ناامید کننده بوده و روند بازی را به طور کلی بهم خواهد ریخت.

طبق معمول برای دانستن جزئیات بیشتر در مورد به‌روزرسانی جدید PUBG و نقشه های ریمستر شده آن باید تا زمان اعلام رسمی جزئیات توسط تیم توسعه دهنده صبر کنیم. به نظر شما چه تغییراتی در نقشه‌های این بازی به وجود آمده و چه مشکلات و باگ هایی برطرف خواهند شد؟ نظرات خود را در بخش نظرات همین مطلب با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه